Jesteś tutaj

Strona główna » Galeria

Przyjaciel Lasu - Kategoria: Lasy w mojej okolicy

Znajdź swoją pracę w tej tabeli Excel.

  1. Katarzyna Szymańska - Publiczne Gimnazjum w Jastrzębiu (Jastrzębie)   2. Maksymilian Ściślewski - Gimnazjum ETE im. A.Schweitzera w Gliwicach (Gliwice)
  3. Zuzanna Staniaszek - Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Łebie (Łeba)   4. Kamila Kobrzyńska - Gimnazjum, im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Wsi (Nowa Wieś)
  5. Mateusz Kot - Gimnazjm w Zespole Szkół im H i K Gnoińskich w Siennicy (Siennica)   6. Marianna Gawinek - Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym (Juchnowiec Kościelny)
  7. Julia Adamowicz - ZS im. Jana Pawła II (Sątoczno)   8. Maciej Gębicz - Gimnazjum Gomunice (Gomunice)
  9. Anna Sendobra - Gimnazjum im. Przyjaciół Ziemi w Zespole Szkół w Marzęcicach (Marzęcice)   10. Patryk Raczek - Zespół Szkolno - Gimnazjalny nr 2 w Kętach (Kęty)
  11. Karol Sygiet - Gimnazjum nr 3 w Częstochowie (Częstochowa)   12. - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Głogówku (Głogówek)
  13. Weronika Chmiel - Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Brańszczyku (Brańszczyk)   14. Angelika Malerczyk - Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach (Katowice)
  15. Gierat Katarzyna - Gimnazjum nr 1 W Zakopanem (Zakopane )   16. Aleksandra Durok - Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie (Koszęcin)
  17. Jacek Nowak - Publiczne Gimnazjum w Białej Drugiej (Biała Druga)   18. Klaudia Kowalik - Zespół Szkół imienia ks. St. Sudoła w Wiązownicy (Wiązownica)
  19. JULIA KURZYNKA - ZESPÓŁ SZKÓŁ W STUPSKU - GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W STUPSKU (STUPSK)   20. Michał Szonowski - Gimnazjum nr 4 im. Ignacego Jana Paderewskiego (Piła)
  21. Krzysztof Swoboda - Gimnazjum w Ożarowicach (Ożarowice)   22. Łukasz Przyłucki - Gimnazjum nr 3 w Żarach (Żary)
  23. Karolina Pesta - Zespół Szkół w Syberii, Gimnazjum Nr 3 (Syberia)   24. Sylwia Szymańska - Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym w Działdowie (Działdowo)
  25. Kamil Ligenza - Publiczne Gimnazjum nr 1 Im. Orląt Lwowskich (Kędzierzyn-Koźle)   26. Damian Barzał - ZSO 8 - Gimnazjum nr 18 (Gdańsk)
  27. Daria Kupka - Zespół Szkól w Czaczu (Czacz)   28. Hubert Szkaradek - Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Krygu (Kryg )
  29. Sebastian Siuda - MOW Wałbrzych (Wałbrzych )   30. Patrycja Kuklińska - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich Olimpijczyków (Szczytno)
  31. Maciej Urbanik - Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Drużbicach z siedzibą w Rasach (Drużbice z siedzibą w Rasach)   32. Maciej Ciułek - Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie (Łopuszno)
  33. Natalia Łapińska - Publiczne Gimnazjum im.Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie (Duczymin )   34. Kinga Uliasz - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zręcinie (Zręcin)
  35. Paulina Kołodziej - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kole (Koło)   36. Artur Kleban - Dom Św. Faustyny  (Ełk)
  37. - Gimnazjum Specjalne przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym (Barycz)   38. Adrian Kowalski - Schronisko dla Nieletnich (Gacki)
  39. Milena Kamieniarz - Gimnazjum im. Bohaterów Ziemi Nowobrzeskiej (Nowe Brzesko)   40. Dagmara Sajdak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup (Kup)
  41. Żaneta Puczyńska - Gimnazjum im. Szarych Szeregów (Lidzbark)   42. Klaudia Gałan - Gimnazjum im. Orła Białego przy Zespole Szkół w Lelkowie (Lelków)
  43. Weronika Filipiak - GIMNAZJUM W SŁODKOWIE ( SŁODKÓW)   44. Łucja Przytuła - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie - Gimnazjum (Krasnobroda)
  45. Marcin Leniart - Publiczne Gimnazjum im. ks. B. Nowosada (Szyszków)   46. Martyna Gruczyk - Publiczne Gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego (Mochowo)
  47. Paweł Janczak - Zespół Oświatowy w Jedlance (Jedlanka)   48. Michał Rzeczkowski - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II (Gzy)
  49. Magda Król - Publiczne Gimnazjumk Nr 5 (Kluczbork)   50. Katarzyna Wasilewska - Publicznbe Gimnazjum im. J. Korczaka (Dąbrówno)
  51. Dominika Skrzydel - ZS Garbno (Garbno)   52. Karolina Tomala - Gimnazjum im. Jana Pawła II (Mikluszowice)
  53. Anna Klonowska - Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku (Kurzętnik)   54. Weronika Moc - Zespół Szkół nr 1 w Jeleśni - Gimnazjum nr 1 (Jeleśnia)
  55. Karolina Sobolska - Gimnazjum we Włodowicach (Włodowice)   56. Karina Gabryszewska - Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza (Myślibórz)
  57. Roksana Pędracka - Gimnazjum Nr 3 w ZSO Nr 10 (Sosnowiec)   58. Angelika Starzec - Niepubliczne Gimnazjum Specjalne ()
  59. Zuzanna Pobłocka - Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia "Nasza Jedynka" (Dobre Miasto)   60. Mateusz Czołomiej - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Hucie (Huta)
  61. Anna Wodzisz - Zespół Szkół w Stasiówce (Stasiówka )   62. Anastazja Bieńko - Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportoweg (Gorzów Wielkopolski)
  63. Krystian Wiśniewski - Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym, im. M.Konopnickiej (Wyszków)   64. Sebastian Wiliwiński - Gimnazjum nr 8 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 1 w Suwałkach (Suwałki)
  65. Martyna Michalska - Publiczne Gimnazjum nr 41 im. St. Żeromskiego (Łódź)   66. Joanna Zakrzewska - Gim. W Durągu (Durąg)
  67. Jan Paradyż - Gimnazjum Jana Paradysza (Łoniów)   68. Agata Sudomierska - Gimnazjum (Witoszów Dolny)
  69. Michał Goll - Gimnazjum im. Adama Borysa (Witkowo)   70. Marcin Pasławski - Zespół Szkół im. ks. Jana Siuzdaka (Wołkowyja)
  71. Julian Drężek - Zespół Szkół (Wykrot)   72. Karolina Tomala - Gimnazjum im. Jana Pawła I (Mikluszowice)
  73. Dominika Mysiorska - Zespół Szkół im. A. Gołasia (Płoniawy-Bramura)   74. Mateusz Rejman - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr4 (Rzeszów)
  75. Mikołaj Neter - Samorządowe Gimnazjum Nr 1 (Międzylesie)   76. Roman Samulski - Publiczne Gimnazjum w Sokolnikach im. Jana Pawła II (Sokolniki)
  77. Paulina Michalska - Gimnazjum nr 1 (Brwinów)   78. Weronika Adamek - Zespół Szkół - Gimnazjum im. płk. Fr. Nullo ( Krzykawa)
  79. Alicja Piotrowska - Publiczne Gimnazjum (Nowe)   80. Zofia Herder - Gimnazjum nr 22 im. gen. J.H. Dąbrowskiego (Bydgoszcz)
  81. Wiktoria Szymura - Gimnazjum w Małdytach (Małdyty)   82. Wioletta Kostka - Publiczne Gimnazjum w Zarzeczu (Zarzecze)
  83. Natalia Krupa - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 Publiczne Gimnazjum (Nowy Targ)   84. Aleksandra Zator - Zespół Szkół nr 1 Publiczne Gimnazjum nr 1 (Żagań)
  85. Aneta Łobodzińska - ZS Milejczyce (Milejczyce)   86. Sylwia Dubiel - Publiczna szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu (Krzemień)
  87. Alan Malik - Zespół Szkół Samorządowych w Boguszowie- Gorcach Gimnazjum nr 2 (Boguszów-Gorce)   88. Oskar Lasko - Miejski Zespół Szkół nr 3 w Bolesławcu Szkoła Podstawowa nr 2 (Bolesławiec)
  89. Sara Moryc - Publiczne Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskih (Stawiguda)   90. Karolina Kluzowska - Publiczne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wolborzu (Wolbórz)
  91. Magdalena Pluta - Gimnazjum Publiczne im. hetmana Stanisława Koniecpolskiego (Rusiec)   92. Karolina Kosiba - Zespół Szkół nr 1 Miejskie Gimnazjum nr 3 (Dębica)
  93. Jakub Kozianowski - Gimnazjum ()   94. Natasza Pawlicka - Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi (Luboń)
  95. Anita Kowalczyk  - GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (Opoczno)   96. Katarzyna Daniel - Gimnazjum im. gen. Józefa Gizy (Wielogłowy)
  97. Oliwia Kaszuba - Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum w Miasteczku Krajeńskim (Miasteczko Krajeńskie)   98. Patrycja Armata - Zespół Szkół-Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Potok )
  99. Dawid Musiał - Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy (Frysztak)   100. Natalia Drzewiecka - Gimnazjum im. Czesława Miłosza (Łęczyca)
  101. Patryk Patelczyk - Gimnazjum im. Adama Loreta (Łęczyce)   102. Bolesław Winarski - Gimnazjum, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Czarny Dunajec)
  103. Juliusz Grądzki - SP w Sobolewie (Sobolewo)   104. Arkadiusz Mańko - Zespół Szkół w Budach Głogowskich, Gimnazjum (Budy Głogowskie)
  105. Kacper Ścibski - Zespół Szkół nr 3 (CHRUSZCZOBRÓD )   106. Dawid Szwugier - Gimnazjum nr 1 im ZIemi Kujawskiej (Gniewkowo)
  107. Kamil Ciepluch - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II (Sobków)   108. Daria Kęcka - Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej (Długosiodło)
  109. Julia Praska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski  (Sokołów Podlaski)   110. Jagoda Swadzyniak - Zespół Szkół w Gębicach - Publiczne Gimnazjum (Gębice)
  111. Mariusz Stawiarski - Zespół Szkół im. Noblistów Polskich - Gimnazjum nr 2 (Myślibórz )   112. Julia Szewczyk - Gimnazjum im. 2 Pułku Pancernego w Żurawicy, ul. Ojca Św. Jana Pawła II (Żurawica)
  113. Natalia Czarnecka - Gimnazjum  (Frampol)   114. Magdalena Piecuch - Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej (Biała Rawska)
  115. Alan Woźniak - Publiczne Gimnazjum nr 58 w Łodzi w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 (Łódź)   116. Zuzanna Krupska - Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Pluskowęsach (Pluskowęsy)
  117. Sara Matwiej - Gimnazjum Publiczne im. J.P.II (Dobre Miasto)   118. Bartosz Staroń - Publiczne Gimnazjum (Dąbrowica )
  119. Martyna Wojtuń - Gimnazjum (Jedlicze)   120. Patrycja Gruszczyńska - Gimnazjum im. gen. Władysława Andersa (Ostrowy )
  121. Anna Gawrysiak - Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Szczycie (Szczyt)   122. Aleksander Woźniak - Zespół Szkół (Rzeczyca Długa)
  123. Alicja Laskowska - Publiczne Gimnazjum im. gen. K. Sosnkowskiego (Antoniów )   124. Sebastian Kłosowski - Zespół Szkół w Krempnej (Krempna)
  125. Alicja Lipnicka - Samorządowe Gimnazjum (Franciszkowo )   126. Natalia Tabisz - Gimnazjum nr 4 (Kołobrzeg)
  127. Zuzanna Rzepecka - Zespół Szkół (Siewierz)   128. Alicja Kurnikowska  - Zespół Szkół im. Jana Pawła II (Jamielnik )
  129. ANNA OLMA - Gimnazjum im. Karola Miarki (Świerklany)   130. Wojciech Piotrowski - Zespól Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (Minkowice Oławskie)
  131. Kamila Kibitlewska - Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi (Suwałki)   132. OLIWIER ODYA - Zespół Szkół w Bojanie ul. Józefa Wybickiego ()
  133. Michał Wolf - Zespół Placówek Specjalnych Specjalne Gimnazjum nr 12 (Legnica)   134. Iga Dudek - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II (Chodel)
  135. Jakub Rdzanek - Gimnazjum  (Włosień )   136. Katarzyna Rogala - Zespół Szkół (Stary Folwark)
  137. Maciej Oparcik - Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 w Radomiu Publiczne Gimnazjum Nr 15 Specjalne im. bp Jana Chrapka (Radom)   138. Oliwia Jakimiuk - Zespół Szkół  (Ruszów)
  139. Juliana Wojtali - Gimnazjum w ZSG im. Jana Kwiecińskiego (Bartniki)   140. Patrycja Olech - Zespół Szkół (Bystra)
  141. Zofia Kubicka - Zespół Szkół Nr 69 Gimnazjum nr 40 (Warszawa)   142. Weronika Kornas - Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu, Gimnazjum im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego (Mircze)
  143. Marek Krzysiak - Zespół Szkół  (Wierzchucin Królewski)   144. Weronika Kaczor - Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkach Gimnazjum (Stare Kobiałki)
  145. Jakub Makulec - Zespół Szkół Publiczna Publiczne Gimnazjum (Głosków)   146. Patryk Każak - Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Wałcz)
  147. Karolina Maciaszek - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazju (Tarnawa Dolna)   148. Ignacy Błotniak - Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101 (Olsztyn)
  149. Weronika Kuziak - Powiatowe Gimnazjum (Biłgoraj)   150. Katarzyna Turska - Zespół Szkół Gimnazjum im. Lotników Polskich (Mirosławiec)
  151. Przemysław Nowakowski - Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika (Chojnów)   152. Paulina Wierzbicka - Gimnazjum im. Orła Białego (Ustronie Morskie)
  153. Mateusz Świstak - CENTRUM EDUKACJI OSWIATOWIEC (ŁÓDŹ )   154. Dawid Siczek - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego (Gdańsk)
  155. Jarosław Słowikowski - Zespół Szkół im. Janusza Korczaka (Księży Dwór)   156. Aleksandra Kołodziejska - ()
  157. Katarzyna Ignatowicz - Gimnazjum im. Jana Pawła II (Łęczyca )   158. Julia Mzyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciasnej. Gimnazjum (Ciasna)
  159. Oliwia Kiełb - Gimnazjum nr 1 (Mielec)   160. Arkadiusz Grunwald - Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie (Lublin)
  161. Artur Grabowiec - Chełmskie Towarzystwo Edukacyjne-Stowarzyszenie w Chełmie-Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie (Chełm)   162. BARBARA OHL - ZESPÓŁ SZÓŁ SPECJALNYCH (WARCZ )
  163. Justyna Marszałek - Gimnazjum im. Jana Pawła II (Nielubia )   164. Michał Mela - SP w Chodlu (Chodl)
  165. Kalina Sylwia - Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich Gimnazjum (Dęby Szlacheckie)   166. Maciej Balcerzak - Zespół Szkół (Kiełpino)
  167. Paulina Szura - Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół (Szalowa )   168. Anna Wojda - Publiczne Gimnazjum nr 3 (Zduńska Wola)
  169. IGOR KYC - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ZOFII KRAWIECKIEJ (MAJDAN STARY)   170. Aleksandra Niewinowska - Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej (Liszyna )
  171. Sabina Bachniuk - Gimnazjum im. prof. Stefana Myczkowskiego ()   172. Konrad Czyszczoń - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Podzamcze)

  173. Łukasz Wachowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 (Radom)
 
facebook