Jesteś tutaj

Strona główna » Galeria

Przyjaciel Lasu - Kategoria: Kto jest przyjacielem lasu

Znajdź swoją pracę w tej tabeli Excel.

  1. Łukasz Pisarski - Podstawowa im. Jana Pawła II w Pielgrzymce (Pielgrzymka)   2. Jakub Nieścior - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Drugiej (Biała Długa)
  3. Witolda Cyran - Szkoła Podstawowa Ostrowy Tuszowskie (Ostrowy Tuszowskie)   4. Aleksandra Michałowska - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie (Zambrów)
  5. Piotr Świerczewski - Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach (Katowice)   6. Hubert Nadlewski - Szkoła podstawowa Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku (Białystok)
  7. Kacper Hencel - Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Niemicy (Niemica)   8. Amelia Macutkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku (Białystok)
  9. Tobiasz Nogaj - Szkoła Podstawowa w Tuczempach (Tuczempy)   10. Mateusz Balcerzak - Publiczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem (Nowa Wieś)
  11. Maks Marchlewski - Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy (Świdnica)   12. Amelia Oleś - Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie (Radlin)
  13. Nadia Chochlińska - Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu (Sierpc)   14. Ewa Łukaszewicz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy (Kruszwica)
  15. Maciej Przeor - PSP (Krępna)   16. Zuzanna Kowalska - Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim (Łęg Przedmiejski )
  17. Michał Wachnicki - NSP "NASZA SZKOŁA" w Chrabowie (Chrabów)   18. Arkadiusz Kawecki - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie (Żmigród )
  19. Dawid Bogucki - PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie (Dobieszyn)   20. Klaudia Rudczuk - Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym (Juchnowiec Kościelny)
  21. Aleksandra Czapska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego W Sokołowie Podlaskim (Sokołów Podlaski)   22. Bartosz Leszko - Szkoła podstawowa nr 43 w Lublinie (Lublin)
  23. Tobiasz Tomczak - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dobieszczyźnie (Dobieszyn)   24. Kacper Kozłowski - Szkoła Podstawowa Nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Warszawie (Warszawa)
  25. Maciej Dąbrowski - Zespół Szkół nr 1 (Nidzica)   26. JULIA BEDNAREK - Zespół Gimnazjalno-Szkolny w Ujeździe (Ujazd)
  27. Sebastian Jankowski - Szkoła Podstawowa w Koloni (Kolnia)   28. Wojciech Lewandowski - Szkoła Podstawowa nr 84 w Warszawie im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie (Warszawa)
  29. Joanna Wróbel - ()   30. Jakub Gzylkowiak - Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi (Nowa Wieś)
  31. Jeremi Piwoń - SP 21 w Chorzowie (Chorzów)   32. Emil Trzciński - Publiczna Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Brańszczyku (Brańszczyk)
  33. Klaudia Drohomirecka - Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana (Świdnica)   34. Bartłomiej Kudzia - Szkoła Podstawowa nr 18 (Sosnowiec)
  35. Michał Witkowski - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze (Góra)   36. Konrad Parafiniuk - ZPO w Dąbiu – Szkoła Podstawowa im.K.Makuszyńskiego w Gronowie (Gronów)
  37. Michał Drzewiecki - Szkoa Podstawowa nr 1 w Pieńsku (Pieńsk)   38. Wiktoria Bałaj - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach (Humniska)
  39. Aleksandra Kot - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem (Dalekie)   40. Tymoteusz Dżuła - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Strzeszynie (Strzeszyn )
  41. Aleksandra Wąż - Szkoła Podstawowa w Przecławiu (Przecław)   42. Jakub Wojtas - Szkoła Podstawowa 150 Warszawa (Warszawa)
  43. Jan Ratajkowski - Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Młodojewie (Młodojewo)   44. Jagoda Stuba - Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy (Łobżenica)
  45. Zuzanna Kwiędacz - SP im. Jana Pawła II (Łagiewniki)   46. Maria Zielińska - Szkoła Podstawowa w Janikowie (Janikowo)
  47. Lidia Żerdzinska - Szkoła Podstawowa im.M.Konopnickiej ()   48. Wiktoria Winiarska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych (Gąsawy Rządowe)
  49. Filip Kos - Szkoła Podstawowa im. Marii skłodowskiej Curie w Wilamowie (Wilamów)   50. Wiktor Podgórny - Szkoła Podstawowa nr 24 im. N. Kroczka w Zabrzu ()
  51. Jakub Bogusz - Szkoła Podstawowa w Libiszowie (Libiszów )   52. Marika Kądziołka - Zespół Szkół w Margoninie Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika (Margonin )
  53. MATEUSZ LUBOSZ - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚL. W CIASNEJ (Ciasna)   54. Aleksandra Kotłowska - Publiczna Szkoła Popdstawowa nr 2 w Zdzieszowicach, (Zdzieszowice)
  55. Kacper Machaj - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dziewinie (Dziewin)   56. Wiktoria Kowalska - Szkoła Podstawowa w Wiewcu (Wiewiec )
  57. Zofia Urban - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzędzinach (Rzędziny )   58. Alicja Bryl - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbiu (Dąbie)
  59. Aleksandra Bełz - Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie (Krasnobród)   60. Karolina Kowalik - Szkoła Podstawowa w Parsęcku (Parsęcko)
  61. Martyna Stypułkowska - PSP 30 im. Armii Krajowej (Wałbrzych )   62. Magdalena Sobieraj - ZS 32 (Bydgoszcz)
  63. Kacper Dziatczak - SP w Chodlu (Chodl)   64. Natalia Strzelczyk - Szkoła Podstawowa w Kobiernie (Kobierno)
  65. Zuzanna Polewska - Szkoła Podstawowa nr 9 (Wrocław)   66. Magdalena Szczepanowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu (Świnoujście)
  67. Dominik Chmielewski - Szkoły Podstawowej nr 152 w Łodzi (Łódź)   68. Natalia Kowalczyk - Zespół Szkół nr 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku (Pułtusk)
  69. Paulina Hening - Zespół Szkół nr 1 w Żaganiu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 (Żagań)   70. Hubert Tomczyk - SP nr2 Busko -Zdrój (Busko-Zdrój)
  71. Julia Okrzos - Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Zespole Szkół w Krygu (Kryg )   72. Dominika Socha - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie (Piwoda )
  73. Aleksandra Lendzion - Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ (Słonecznik )   74. Damian Kartuszewski - Szkoła Podstawowa nr 3 (Zgorzelec)
  75. Karolina Wójcik - Zespół Szkół nr 1 w Siedlcach (Siedlce)   76. Weronika Wyrwał - Zespoł Szkół w Dąbrowie Zielonej - Szkoła Podstawowa (Dąbrowa Zielona)
  77. Kacper Sienkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie (Lublin)   78. Karolina Okraszewska - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej (Leszczyn Szlachecki)
  79. - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej (Mieroszów)   80. Konrad Gryszko - Szkoła Podstawowa Nr 6 (Olsztyn)
  81. Jakub Litka - Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (Jaworzno)   82. Ola Milewska - Zespół Szkół w Kurowicach (Kurowice)
  83. Natalia Pichlak - Szkoła Podstawowa nr 14 Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli (Zduńska Wola)   84. Aleksandra Wydra - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza (Sokółka)
  85. Wiktoria Działek - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach (Ziębice)   86. Natalia Szczepańska - Zespół Szkół w Syberii, Gimnazjum Nr 3 (Syberia)
  87. Mateusz Marcin Górzny - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (Świdnica )   88. MATYLDA PASZKIEWICZ - Szkoła Podstawowa nr 70 (Poznań )
  89. Mateusz Smoczyński - Szkoła Podstawowa w Rusi (Ruś)   90. Monika Kraul - Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie (Opoczno)
  91. Inez Wysoczyńska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Sieradzu (Sieradz)   92. Piotr Sosnowski - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki (Kętrzyn)
  93. Miłosz Bobuś - Szkoła Podstawowa w Chorkówce (Chorkówka)   94. Natalia Król - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu (Dębie)
  95. Seweryn Królik - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żurawicy (Żurawica)   96. Jakub  Szczepara - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie (Konin)
  97. Radosław Misiak - Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim (Miasteczko Krajeńskie)   98. Amelia Beśka - ZSO 8 - Szkoła Podstawowa nr 5 (Gdańsk)
  99. Wiktoria Kramczyńska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie (Niemodlin)   100. Daniel Skoracki - Zespół Szkól w Czaczu (Czacz)
  101. Zuzanna Pietrukiewicz - Szkoła Podstawowa im.Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym (Witoszów Dolny)   102. Klaudia Wnorowska - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Zakrzewie (Stare Zakrzewo)
  103. Justyna Marusarz - Zespół Szkół w Zębie (Ząb)   104. Andrzej Sobański - Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski)
  105. Kamil Ochmański - Zespół Szkół w Zwierzyńcu (Zwierzyniec)   106. Natalia Rucińska - Szkoła Podstawowa w Wilkowicach (Wilkowice)
  107. Jakub Chojnacki - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy (Moszczenica)   108. Michał Ciułek - Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie (Łopuszno)
  109. Jakub Żurniewicz - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju (Oświęcim)   110. Mateusz Rzepka - Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej (Kuchary Kościelne)
  111. JULIA NICEWICZ - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BABIKACH (BABIKI )   112. Krzysztof Góra - PSP 17 (Wałbrzych)
  113. Piotr Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie (Miechów)   114. Albert Wróblewski - Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie (Warszawa)
  115. Mateusz Pietrzak - Szkoła Podstawowa Nr 4 (Gryfice)   116. Mirosław Czerniakowski - Szkoła Podstawowa w Malinówce (Malinówka)
  117. Dominik Szakiel - SP w Srokowie (Srokowo)   118. Kamil Wiliński - Szkoła Podstawowa nr 3 (Gostynin)
  119. Zuzanna Polańska - Szkoła Podstawowa w Bierutowie (Bierutów)   120. Natalia Tyrna - Szkoła Podstawowa im. Rudolfa Gila (Świętoszówka)
  121. Wiktor Kacprzyk - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży (Łomża)   122. Aleksandra Jarosz - Szkoła Podstawowa w Turowie (Turów)
  123. Kamil Gromek - ()   124. Emilia Grunberg - Szkoła Podstawowa w Lipinkach (Lipinki)
  125. Natalia Zawlik - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Zygry )   126. Magdalena Małek - Szkoła Podstawowa Nr4 (Biłgoraj)
  127. BARBARA BOŃCZAK - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ –CURIE (ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI)   128. Weronika Gołąb - Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej (Dąbrowa Wielka)
  129. Jakub Nowak - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim (Kamieniec Ząbkowicki)   130. Zuzanna Tomecka - Publiczna szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu (Krzemień)
  131. Dawid Walczak - Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Sadlnie (Sadln)   132. Marcelina Dyszy - SP ZENDEK im. JANA PAWŁA II ()
  133. Łukasz Ściśler - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kole (Koło)   134. Natalia Biesiada - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pleszewie im. Powstańców Wielkopolskich (Pleszew)
  135. Adam Franciszek Jarosz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Wyszkowie (Wyszków)   136. Dominik Pawlina  - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1, im.A.K. (Stalowa Wola)
  137. Karina Skorodecka - ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM.ŚW. STANISŁAWA KOSTKI (Zielona Góra)   138. Wojciech Kies - Szkoła Podstawowa nr6 z Oddziałami Integracyjnymi (Łaziska Górne)
  139. Mateusz Zyskowski - Dom Św. Faustyny  (Ełk)   140. Olga Arkabus - Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie im. Ks. Stanisława Konarskiego (Częstochowa)
  141. Piotr Orpik - Schronisko dla Nieletnich (Gacki)   142. Joanna Broszko - Szkoła Podstawowa w Międzylesiu (Międzylesie)
  143. Karolina Nowak - Szkoła Podstawowa nr 2 im. St. Moniuszki w Orzeszu (Orzesz)   144. Kamil Stefaniak - Gimnazjum Specjalne, Zespół Placówek (Łuków)
  145. Hubert Góraj - Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach (Porczyny )   146. Julia Gadomska - SZKOŁA PODSTAWOWA W CISEWIE (CISEW)
  147. Natalia Spurek - Szkoła Podstawowa im. bł.ks.J.Popiełuszki w Cieślach (Cieśle )   148. Damian Ordak - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego (Stare Bosewo)
  149. Piotr Tarnarzewski - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  (Smolnik)   150. Arkadiusz Łukasz Wewersajtys - Szkoła Podstawowa w Lelkowie (Lelków)
  151. Natalia Rzęsa - Szkoła Podstawowa nr 4 (Sandomierz)   152. Weronika Wdowiak - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Tyrawa Wołoska)
  153. Mateusz Jacak - Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa in. St. Żeromskiego i Przedszkole (Kurozwęki)   154. Emilia Grajewska - Szkoła Podstawowa w Żółtnicy (Żółtnica)
  155. Amelia Dydicz - Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy (Rogowo )   156. Zuzanna Zawadzka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki (Miłomłyn)
  157. Mateusz Kłosiński - Szkoła Podstawowa nr 8 (Elbląg)   158. Marta Prowadzisz - Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Kujota (Wybcz)
  159. Gabriela Kosiba - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej (Wola Wielka)   160. Mikołaj Jędrzejewski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Ciechocinek)
  161. Hubert Błahuciak - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski (Żurawica)   162. Wiktoria Trela - Zespół Szkolno-Przedszkolny (Wadowice Górne)
  163. Dobrosława Oszczęda - Zespół Szkół w Pichlicach (Pichlice)   164. Damian Mleczko - Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 (Wałbrzych)
  165. Szymon Chmura - Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani w Domaradzu (Domaradz)   166. Oliwia Pyta - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (Józefin)
  167. Mikołaj Rogalski - Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły (Tychy)   168. Weronika Szostak - Szkoła Podstawowa w Stępocicach (Stępocice)
  169. Bartosz Kumorek - ZS Garbno (Garbno)   170. Monika Samulak - SP Zwierzyniec (Zwierzyniec)
  171. Gabriel Moczek - ZSP w Bestwinie (Bestwin)   172. Aleksandra Ostrowska - Zespół Szkół  w Kryłowie (Kryłów)
  173. Wiktoria Adasiewicz - Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. Marii Konopnickie (Białaszewo)   174. Katarzyna Mrowińska - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Piątek)
  175. Oliwia Wronka - Szkoła Podstawowa im. 49 P.P (Szydłowo)   176. Jakub Janiak - Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy ( Rogoźnica)
  177. Julia Czynsz - Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku (Kurzętnik)   178. Krzyżowska Dominika - Zespół Szkół nr 1 w Jeleśni - Szkoła Podstawo (Jeleśnia)
  179. Wanesa Wrąbel - Zespół Szkolno-Przedszkolny (Świerzawa)   180. Małgorzata Wojtaluk - Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy (Bydgoszcz)
  181. Tymoteusz Hładyszewski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej (Kórnik)   182. Paulina Klag - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Tarnów Opolski)
  183. Marcin Różycki - Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara (Bytom)   184. Paulina Piątek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Gustawa Bema (Lipsko)
  185. Szymon Gorgosch - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie (Jaryszów)   186. Dominika Sobczyk - Zespół Szkół im. Ks. Abp. Antoniego Baraniaka (Książ Wlkp.)
  187. Kinga Schroeder - Zespół Szkolno-Przedszkolny (Koleczkowo)   188. Paweł Duda - Szkoła Podstawowa im. E.Staniewskiej (Małyszyn Górny)
  189. EWA GOŁĄBOWSKA - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (CHORZÓW)   190. Julia Urbaniak - Szkoła Podstawowa nr 2 (Zduńska Wola)
  191. Klaudia Nowak - Gimnazjum, Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka J.Piłsudskiego w Podhorcach (Podhorce )   192. Damian Mierzwa - Szkoła Podstawowa, Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka J.Piłsudskiego w Podhorcach (Podhorce )
  193. Gabriela Krzywicka - SP 18 Olsztyn (Olsztyn)   194. Bartosz Mandrysz - Szkoła Podstawowa Nr 3 (Pszów)
  195. Klaudiia Gajda - SP (Marklowice Górne)   196. Paulina Raducka - SzkołaPodstawowa Nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu (Wieluń)
  197. Anna Maras - Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. M. Zaruskiego (Łódź)   198. KONRAD PORĘBSKI - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte (MARCÓWKA )
  199. Natalia Cłapa - Szkoła Podstawowa w Proszeniu ()   200. Klaudia Żerek - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach (Komorniki)
  201. Michał Minarowski - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich (Mrozy Wielkie)   202. Hubert Marynowski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie (Zelów)
  203. Filip Kandefer - Szkoła Podstawowa im. ks. A. Podgórskiego w Iwoniczu (Iwonicz)   204. Ewa Krasula - ZS-P Szkoła Podstawowa im. W. Kętrzyńskiego w Pasymiu (Pasym)
  205. Maksymilan Oćwieja - PSP Sterkowiec (Sterkowiec)   206. Piotr Przydział  - Szkoła Podstawowa w Kruszewcu  (Kruszewiec)
  207. Mateusz Zajączkowski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem (Zawadzkie)   208. Julia Dobrowolska - Zespół Szkół w Stasiówce (Stasiówka )
  209. Zuzanna Kwiatkowska - Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)   210. Przemysław Kamiński - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie (Iłów)
  211. Paulina Knap - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym (Majdan Sopocki Pierwszy)   212. Agnieszka Szczerba - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grzędzicach (Grzędzice)
  213. Julia Senator - PSP nr 2 w Grójcu (Grójec)   214. Małgorzata Dulikowska - Szkoła Podstawowa nr 64 im. H. Ch. Andersena (Łódź)
  215. ANTONI SIEKIERA - Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Gawłowie (Gawłowo)   216. Gabriela Kačič - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Zduńska Wola)
  217. Bartosz Miłosek - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej (Czarna Białostocka)   218. Adrian Nowak - Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym, im. M.Konopnickiej (Wyszków)
  219. Jakub Grzymkowski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Suwałkach w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 1 w Suwałkach (Suwałki)   220. Weronika Salak - Zespół Szkoł nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego (Nowy Dwór Mazowiecki)
  221. Filip Kordziałek - Szkoła Podstawowaj Nr 66, im. ks. J. Chrościckiego (Warszawa)   222. Joanna Tarkowska - Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym (Młyniec Pierwszy)
  223. Zofia Landowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 (Warszawa)   224. Michał Laskowski - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (Rybno)
  225. Błażej Dunajski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (Lubichowo)   226. Maja Siedlecka - SP 23 (Włocławek)
  227. Zuzanna Makacewicz - SP 341 (Warszawa)   228. Jakub Charyton - Szkoła Podstawowa Nr 44 (Białystok)
  229. Maksymilian Rembowski - Szkoła Podstawowa nr 8 (Gdańsk)   230. PATRYCJA SZCZOTKA - Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" (SÓL-KICZORA)
  231. Mateusz Ćwiek - Szkoła Podstawowa nr 46 (Bytom)   232. Aleksandra Koczut - Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Niwnicy (Niwica)
  233. Hubert Kotewa - Szkoła Podstawowa nr 4 (Nakło nad Notecią)   234. Alicja Jagiełło - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 (Radom)
  235. Adrianna Karlak - Szkoła Podstawowa w Rzekuniu (Rzekuń)   236. Martina Wieczorek - Zespół Szkół im. ks. Jana Siuzdaka w Wołkowyi (Wołkowyja)
  237. Kornelia Janik - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego (Budki)   238. Olga Grzesik - Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek (Bzianka)
  239. Celina Jezdychowicz - Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku (Zaborów)   240. Daria Dąbrowska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie (Wyszków)
  241. Roksana Huba - Zespół Szkół (Nowe Warpno)   242. Aleksandra Kiernozek - Zespół Szkół (Wykrot)
  243. Michał Pokorski - Szkoła Podstawowa (Szynkielów)   244. Kiara Wysocka - Szkoła Podstawowa nr 46 (Bydgoszcz)
  245. Michał Chmielewski - Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego ( Sochocin)   246. Maja Pasierbek - SP1 im. Henryka Sienkiewicza (Maków Podhalański)
  247. Andrzej Połeć - Zespół Szkół Nr 69 Szkoła Podstawowa Nr 41 (Warszawa)   248. Daniel Segeth - Szkoła Podstawowa (Kopienica)
  249. Jakub Zięba - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Rączyna)   250. Alicji Krawczyk - Szkoła Podstawowa (Masłów)
  251. Lena Aleksandra Szuluk - Szkoła Podstawowa nr 26 (Białystok)   252. Konrad Pawlik - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego (Kończewo)
  253. Klaudia Kuks - Zespół Szkół Publicznych (Łaszczówka)   254. Jakub Świtała - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 (Częstochowa)
  255. Joanna Remlein - Szkoła Podstawowa nr 79 im. A Fiedlera (Poznań)   256. Paweł Korpencik - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. płk. Fr. Nullo (Krzykawo)
  257. Maja Duszyńska - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów)   258. Karol Prętki - SP nr 2 im. K. Makuszyńskiego (Chojna)
  259. Weronika Palka - Szkoła Podstawowa (Podlesie)   260. Marcelina Ganczarska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Słowackiego (Stargard Szczeciński)
  261. Sandra Mazur - Publiczna Szkoła Podstawowa (Bogucin)   262. Izabela Wicińska - Szkoła Podstawowa (Leszczydół Nowiny)
  263. Sonia Nina Sulżyk - Szkoła Podstawowa (Gródek)   264. Michał Król - PSP (Bituszowa)
  265. Jacek Burdzik - Szkoła Podstawowa nr 6 IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO (ORZESZE-ZAWIŚĆ)   266. Aleksander Rożek - Szkoła Podstawowa (Jasień)
  267. Aneta Styczeń - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta (Odechów)   268. Natalia Worach - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa (Redzików)
  269. Wiktoria Pycha - Szkoła Podstawowa (Rdziostów)   270. Natalia Glinkowska - Szkoła Podstawowa nr 10 w Zduńskiej Woli im.Marii Skłodowskiej-Curie (Zduńska Wola)
  271. Gabriela Maślisz - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki (Jeżówka)   272. Aleksander Wojdyło - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 Szkoła Podstawowa dla dzieci upośledzonych w stopniu lekkim (Nowy Targ)
  273. Aleksandra Martynow - Szkoła Podstawowa nr 23 (Wrocław)   274. Szymon Tomkiewicz - Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu, Szkoła Podstawowa (Jedlicze)
  275. Julia Bartosiewicz - Samorządowa Szkoła Podstawowa (Gościcino)   276. Karolina Baraniak - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Waksmund)
  277. OLIWIA POCZTOWSKA - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. M. Poleskiego (Rokitno Szlacheckie)   278. Hanna Waszkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny (Tyniec Mały)
  279. Karolina Malinowska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego (Wykowo )   280. Krystian Zawierta - Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamiennej (Kamienna )
  281. Łukasz Pieszko - Szkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie-Skłodowskiej (Katowice)   282. - I Gimnazjum Publiczneo w Marciszowie (Marciszew)
  283. Konrad Czyszczoń - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podzamczu (Podzamcze )   284. Amelia Graban - Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawi (Kłodawa )
  285. Gabriela Lewandowska - Zespół Szkół w Zagoździu (Zagóźdź)   286. Wiktoria Mastaj - Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Jana Kantego (Samoklęski)
  287. Krzysztof Cholewa - PSP w Jełowej (Jełowa)   288. Malwina Król - Zespół Szkół w Stowięcinie (Stowięcin)
  289. Michał Szaforz - SP PRO LIBERIS SILESIAE (Raszowa)   290. Agnieszka Witosławska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie (Kowalów)
  291. Magda Woźniak - Szkoła Podstawowa nr 7 (Zduńska Wola)   292. Fabian Ryba - SP PRO LIBERIS SILESIAE (Opole)
  293. Natalia Hadacz - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Różaniec Drugi)   294. Maciej Czapla - Szkoła Podstawowa, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Czarny Dunajec)
  295. Mateusz Gąsiorowski - Szkoła Podstawowa nr 40 (Sosnowiec)   296. Gabriela Kowal - Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej (Lubycza Królewska)
  297. Nela Kaproń - SP 28 (Lublin )   298. Antonina Korpal - Gimnazjum nr 9  im. Powstańców Wielkopolskich (Bydgoszcz)
  299. Ada Kłos - Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie (Choszczno)   300. KAMIL WENTA - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Mściszewice)
  301. - Bogusława Sajewicz (Pruszcz Gdański)   302. Mateusz Serafin - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Akademii Miechocińskiej (Tarnobrzeg)
  303. Jakub Bartman - ()   304. Aleksandra Jede - Szkoła Podstawowa (Miszkowice)
  305. Dominika Szkudlarek - Publiczna Szkoła Podstawowa (Koniewo )   306. Ewa Piotr - Szkoła Podstawowa w Masanowie (Masanow)
  307. Jakub Majewski - Szkoła Podstawowa nr 9  (Olsztyn)   308. Magdalena Osowska - Gimnazjum nr 2 im. M.Kopernika (Świecie )
  309. Magdalena Janota - Zespół Szkół w Wyrach (Wyry)   310. Karol Hadam - Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich (Rzeszów)
  311. Maja Laszuk - Szkoła Podstawowa w Kijowcu (Kijowiec)   312. Łukasz Drozdowski - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Biesal )
  313. Kornelia Buniak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego (Świdwin)   314. Bartłomiej Waś - Szkoła Podstawowa w Rząśniku (Rząśnik)
  315. Wiktoria Siembab - Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Dulcza Mała)   316. Dorota Harasimiuk - Szkoła Podstawowa nr 1 (Biała Podlaska)
  317. Monika Jabłońska - Zespół Szkół nr 2 (Godziesze Małe)   318. Katarzyna Czerwińska - Miejski Zespół Szkół nr 3 w Bolesławcu Szkoła Podstawowa nr 2 (Bolesławiec)
  319. Kacper Zając - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leona Kruczkowskiego (Katowice )   320. GRACJAN CIEŚLAK - Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima (Złotków)
  321. Dominika Ardziejewska - ŚOW "Puchatek" (Olecko)   322. Marta Haydziony - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II (Ostrów Wielkopolski)
  323. Wiktoria Bińkowska - Szkołya Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 (Łódź)   324. Sebastian Koperski - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza (Tychowo)
  325. Mateusz Mroczkowski - ZS Milejczyce (Milejczyce)   326. Agnieszka Grzyb - Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Sierosławice)
  327. Wiktoria Babińska - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego (Szczecin)   328. Anna Nowak - Szkoła Podstawowa nr 42 im. Ziemi Bytomskiej (Bytom )
  329. Amelia Gibka - Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego (Barczewo)   330. Magdalena Tkaczyk - Szkoła Podstawowa w Trąbkach Wielkich (Trąbki Wielkie)
  331. KLAUDIA KĘPKA - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Trzaskomy (Rząśnik)   332. Julia Oleszyńska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego (Wałcz)
  333. Julia Osowska - Zespół Szkół (Stupsk)   334. Maciej Bichajło - SP im. J. Kusocińskiego (Cieszków)
  335. BLANKA ROSIECKA - Szkoła Podstawowa im. F. Chopina ( Brochów)   336. LAURA BUJAK - Szkoła Podstawowa nr 2 i. kmdra B. Romanowskiego (Ustka)
  337. Marta Golec - Zespół Szkół (Stary Bojanów)   338. Antonina Wróblewska - Szkoła Podstawowa im. Wł.St. Reymonta (Mogilno Duże)
  339. Maja Ogrodniczak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Rychłocice)   340. Daniel Kusy - Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie (Nowa Sarzyna)
  341. Sebastian Całus - Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II (Prostki)   342. Katarzyna Woś - Gimnazjum nr 2 (Siemianowice Śl.)
  343. Mikołaj Majka - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa (Tarnobrzeg)   344. Mateusz Papuga - Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy (Frysztak)
  345. Dawid Gołębiewsk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Dobroń )   346. Weronika Biczek - Zespół Szkół nr 9 w Lublinie, Gimnazjum nr 26 (Lublin)
  347. Magdalena Grzywaczewska - Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie (Lublin)   348. Szymon Piotrkowicz - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku (Marki)
  349. Julia Klatt - Szkoła Podstawowa nr 47 (Szczecin)   350. Martyna Bełezina - SP1 im. Komisji Edukacji Narodowej (Dębno)
  351. Anna Góralczyk  - SP (Skrudki)   352. Daniel Nowak -  Gimnazjum Nr 29 Specjalne im. Polskich Kawalerów Maltańskich (Katowice)
  353. Natalia Sawicka - Zespół Szkół (Karczmiska)   354. Jagoda Koźlikowska - Szkoła Podstawowa w Turznie im. Fryderyka Chopina (Turzno)
  355. Natalia Śliwińska - Szkoła Podstawowa w Wietrznie (Wietrzno )   356. Małgorzata Poturalska - Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego (Wilczyn)
  357. Marika Nowak - Zespół Szkół w Grzebienisku (Grzebienisko)   358. Mateusz Jaworski - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie (Stawiguda)
  359. Karol Wasiółka - Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi (Leszno)   360. Aleksandra Marczak - Szkoły Podstawowej w Boninie (Bonin)
  361. Jakub Stoliński - Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima (Łódź)   362. Aleksandra Kulig - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół (Przysietnica)
  363. Patrycja Walukiewicz - Publiczne Gimnazjum (Czarnowąsy)   364. Władysław Bannikov - Szkoła Podstawowa nr 3 (Rybnik)
  365. Zofia Pietraszuk - Zespół Szkół  (Zalesie)   366. MARTYNA BORKOWSKA - ZSP Nr 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza (Myszków)
  367. Justyna Paszko - SP (Niebieszczany )   368. Katarzyna Chmiel - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.  (Radymno)
  369. Kamila Chacińska - Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida (Dąbrówka)   370. Wiktoria Czepiel - Gimnazjum im. Jana Pawła II (Rączyna)
  371. Dawid Rymanowski - Szkoła Podstawowa nr 2 (Słubice)   372. Roksana Kubiak - SP (Dobra)
  373. Michał Lisowicz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego (Jelenia Góra)   374. Roksana Wilmowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Sarnowie (Sarnów)
  375. Tomasz Pekról - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Grodków)   376. leksandra Kawalec - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego (Elbląg)
  377. Małgorzata Adamiec - Szkoła Podstawowa (Radkowice )   378. Maciej Rzymowski - Szkoła Podstawowa Specjalna, Zespół Placówek (Łuków)
  379. Aleksandra Kołodziej  - Szkoła Podstawowa w Sokolnikach im. Jana Pawła II (Sokolniki)   380. Szymon Wyszyński - SP w Sobolewie (Sobolewo)
  381. Emilia Herzog - Zespół Szkolno-Przedszkolny (Borucin)   382. Iga Brzozowiec - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Z. Padlewskiego (Kampinos)
  383. Natalia Zaczkiewicz - Zespół Szkół w Lubianie Publiczne Gimnazjum nr 2 (Lubiana)   384. Jakub Czarnota - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Sierakośce )
  385. Julia Ciemięa - Szkoła Podstawowa im S. Polakowskiego w Strzyżowicach (Strzyżowice)   386. - ()
  387. Angelika Niewiadomska - SP nr 6 (Kalisz)   388. Jakub Poczekaj - Publiczna Szkoła Podstawowa (Zawada - Zielona Góra)
  389. Małgorzata Mazur - Szkoła Podstawowa (Parowa)   390. Filip Kuca - Szkoła Podstawowa (Mołodycz)
  391. Julia Pietnoczka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika (Dobre Miasto)   392. NATALIA KOISZEWSKA - ZOS "BAZA" (Mrągowo)
  393. Martyna Motyka - Zespół Szkolno- Przedszkolny (Trzeboszowice )   394. Jakub Macioszek - Szkoła Podstawowa (Sarnów )
  395. Kornelia Januszewska - Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Kamieniu-Prusinie (Kamień )   396. Paulina Ciborowska - Zespół Szkół w Zawadach (Zawady)
  397. Julia Kolczyńska - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Lelice )   398. Adam Krzykowski - Szkoła Podstawowa im.mjr. H. Sucharskiego (Nowa Krępa)
  399. Krzysztof Stępień - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (Opoczno)   400. Piotr Prottung - Szkoła Podstawowa im.gen. Wł. Sikorskiego (Ołdrzychowice Kłodzkie)
  401. Weronika Wiśniewska - Gimnazjum nr 6 w Płocku (Płock)   402. Julia Kurzawa - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Rusiec)
  "403. Krzysztof Jachnicki - Szkoła Podstawowa w Tanowie Szkoła Filialna w Pilchowie (Pilchowo)"   404. Weronika Walewska - Szkoła Podstawowa nr9  (Sopot)
  405. Michelle Maculak - Szkoła Podstawowa (Wawelno)   406. Olga Turbiarz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Trześń)
  407. Julia Naja - Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (Hrubieszów)   408. Anna Weronika Kamieniec - Szkoła Podstawowa im. Marii-Curie Skłodowskiej (Tarnogród)
  409. Zuzanna Lipińska - SP3 im. Henryka Brodatego (Złotoryja)   410. Ewa Rzotkiewicz - Szkoła Podstawowa w Sypitkach (Sypitki)
  411. Michał Jagodziński - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 13 (Wrocław)   412. Kacper Kopyciński - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza (Ełk)
  413. Jerzy Cepiel - Publiczne Gimnazjum nr 3 (Pielgrzymowice)   414. Zuzanna Stancel - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza (Elbląg)
  415. Anastazja Kokolus - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Pęzino)   416. Oliwia Twardosz - Zespół Placówek Oświatowych (Kobielnik )
  417. Elżbieta Wielec - Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Jagiełły (Kutno)   418. Kinga Leśniewska - Szkoła Podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów (Sadowa)
  419. Agata Herman - Szkoła Podstawowa im. K. Miarki (Pielgrzymowice)   420. Justyna Romańska - Publiczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej (Słodków Trzeci)
  421. Marek Matusik - Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Gródku (Gródek )   422. Marta Maciążek - Szkoła Podstawowa Im. Marii Konopnickiej (Grzybno)
  423. Aleksandra Janik - Publiczn Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego (Białe Błota)   424. Adam Myśko - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego (Załęcze Małe)
  425. Patryk Palenga - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy (Katowice)   426. Wiktoria Winnicka - Szkoła Podstawowa im.Osadników Wojskowych (Trójca )
  427. JOANNA ARGASIŃSKA - SZKOŁA PODSTAWOWA (OKONEK)   428. Marcin Maciocha - Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego (Frampol)
  429. Kasper Jasiński - Szkoła Podstawowa nr 16 (Elbląg)   430. Wiktoria Domagalska - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej (Mława)
  431. Marcelina Prenger - Zespół Szkolno - Przedszkolny (Reńska Wieś)   432. Michał Rogala - Szkoła Podstawowa nr 5 im Józefa Wybickiego (Mińsk Mazowiecki)
  433. Antoni Cheda - UBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA (RADOM)   434. Kacper Kłoczko - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II (Olecko )
  435. Martyna Zygmuntowicz - Zespół Szkół Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II (Stary Waliszew)   436. Aleksandra Wróbel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Syberyjskich (Kalinowo )
  437. Marek Pokrywka - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Teratyn )   438. Zuzanna Żabińska - Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Marii Konopnickiej  (Borzęciczki )
  439. Michał Nowicki - SP2 (Milicz)   440. Maja Gontarz - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej (Szymanów)
  441. Patrycja Kisiel - Zespół Szkół w Dąbiu (Dąbie)   442. Urszula Kozieł - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego (Siedlce)
  443. Karolina Sikora - Szkoła Podstawowa im. bł. Ks Jana Balickiego (Polna)   444. Weronika Stochła - Zespół Szkół w Wyszatycach (Wyszatyce )
  445. Sara Borowa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku (Lubsko)   446. Eadosław Sęk - Szkoła Podstawowa (Raków)
  447. Szymon Niebelski - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego (Gorzędów)   448. Krystian Eggert - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 (Starogard Gdański)
  449. Paweł Kasiak - ZPO nr 2 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Haliny Rudnickiej (Mława)   450. Mateusz Krzysztof Borodycz - Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej (Wisznia Mała)
  451. Tomasz Dycha - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej (Wola Sernicka)   452. Mikołaj Nawrocki - Szkoła Podstawowa (Buchcice )
  453. Kacper Stachowiak - Szkoła Podstawowa nr4 (Grodzisk Wlkp.)   454. Emilia Skrzyńska - Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Boh. Westerplatte (Dzierżoniów)
  455. Klaudia Brożek - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej Gimnazjum (Biała)   456. Paulina Walkiewicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych w Kielcach (Kielce)
  457. Julia Groblica - Szkoła Podstawowa im. S. Moniuszki (Bąkowice)   458. Dorota Romanowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa (Stare Strącze)
  459. Łukasz Kvapil - Szkoła Podstawowa (Banino)   460. Maja Tuszyńska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie (Skierniewice)
  461. Magdalena Brodalka - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Orszymowo )   462. Paulina Szymańska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN (Słupca )
  463. Anna Rębelińska - Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej (Straszów)   464. Lena Frąckowiak - ZSP  (Dobieszowice)
  465. MALWINA LISZKA - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego (Lubin )   466. Katarzyna Zielińska - SP-3 (Lubsko)
  467. Piotr Paś - Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kośiuszki (Chechło)   468. Kamila Koszko - SP  (Uhnin )
  469. Kacper Galicki - Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza (Wolbrom)   470. Piotr Król - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Waplewie (Waplewo)
  471. Oliwia Smolarek - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego (Różańsko)   472. Oliwia Stopyra - Publiczna Szkoła Podstawowa im gen. K. Sosnkowskiego (Antoniów )
  473. Krystian Krakowiak - Szkoła Podstawowa (Tychów Nowy)   474. Majkel Czyzewsk - Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10  (Wałbrzych)
  475. Alicja Ciepła - Publiczna Szkoła Podstawowa (Borowa)   476. Mateusz Młynarczyk - Zespół Szkół (Rzeczyca Długa)
  477. Julia Żurawska - Zespół Placówek Oświatowych (Wolia Osowińska)   478. Karolina Bartoszczy - Szkoła Podstawowa im. W.Pola (Stawiszyn)
  479. Katarzyna Maciejak - Szkoła Podstawowa (Trzebiel)   480. Jan Szymański - Szkoła Podstawowa nr 14 (Zielona Góra)
  481. Julia Norkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3 ()   482. Monika Bacher - Szkoła Podstawowa nr 9 (Kołobrzeg)
  483. Patrycja Sobuś - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ()   484.  Amelia Bereźnicka - SP (Czatkowice)
  485. Zofia Jabłońska  - Zespół Szkół im. Jana Pawła II (Jamielnik )   486. Dominika Borecka - Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół (Rąbino )
  487. Emilia Wiatr - Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego ()   488. Patrycja Szczubełek - PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Papieża Jana Pawła II (Blochy )
  489. Dariusz Marszałek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (Brzeg)   490. Agnieszka Stankiewicz  - Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego (Wieleń)
  491. Julia Oprzędek - Zespól Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (Minkowice Oławskie)   492. Wiktoria Fusińska - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Szkoła Podstawowa nr 5 (Bogatynia)
  493. Zofia Walczykiewicz - Szkoła Podstawowa (Resko)   494. Wiktor Janiec - Szkoła Podstawowa nr 6 ()
  495. Alicja Szulc - PUBLICZNA SZKOŁA PDSTAWOWA NR 9  (OPOLE)   496. Milena Turska - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Szymany)
  497. Julia Gołębiewska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. hm. ppor. AK "Zośki" T. Zawadzkiego (Długosiodło)   498. Małgorzata Mamul - Szkoła Podstawowa nr 6 (Grodzisk Mazowiecki)
  499. KRZYSZTOF STASZAK - ZESPÓŁ SZKÓŁ (KOBUŁTY)   500. Maria Wojtyła - Szkoła Podstawowa Nr2 (Wschowa )
  501. Jakub Kurpiewski - Gimnazjum Publiczne im. Mikołaja Kopernika (Szymany)   502. Julia Bielecka - Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. ks. Jana Twardowskiego (Rząśnik)
  503. Wojciech Michalak - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Cielce)   504. OLIWIA KRUK - ZESPÓŁ SZKÓŁ (KOBUŁTY)
  505. Zuzanna Ochwat - ZSPG (Królowa Górna)   506. Kacper Ponikowski - Zespół Szkolno Przedszkolny (Mirków)
  507. Maciej Gałka - Szkoła Podstawowa nr 1 (Biłgoraj)   508. Marek Miozga - Zespół Gimnazjalno-Szkolny (Zębowice)
  509. Bartłomiej Pacia - ZSO SP (Rudy)   510. Katarzyna Bembenek - Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi (Pyskowice)
  511. Marta Gabas - Szkoła Podstawowa (Pieczyska)   512. Zuzanna Dylewska - Szkoła Podstawowa w ZSG im Jana Kwiecińskiego (Bartniki)
  513. JAKUB OSTROWSKI - PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA (RAKI)   514. Wiktoria Ziemienowicz - Szkoła Podstawowa nr 3 (Lębork)
  515. Wiktoria Bożek - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza (Szczebrzeszyn)   516. Kinga Zacharyasz - Szkoła Podstawowa (Dąbrowica )
  517. Andżelika Dobrzeniecka - Szkoła Podstawowa (Zbójno)   518. Martyna Smolik - Publiczna Szkoła Podstawowa " Na Głębokiem"  (Szczecin)
  519. Lucyna Grzelak - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Brzeźno)   520. Natalia Januszczak - Szkoła Podstawowa (Wojtkowa)
  521. Aleksandra Wysocka - Zespół Szkół (Wiązownica)   522. Amelia Krowicka - Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera (Tomaszów Lubelski)
  523. Bartłomiej Czech - Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera (Poręba Wielka)   524. Oliwia Niepsujewicz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego (Oława)
  525. Kamil Januszkiewicz - Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 (Oleśno)   526. Zofia Zimnol - Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 (Rybnik)
  527. Małgorzata Inglot - Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia (Brzezinka)   528. Janina Jeż - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 (Warszawa)
  529. Olga Wojdyga - Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa (Głosków)   530. Mateusz Krupa - Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa (Mircze)
  531. Izabela Fryze - Zespół Szkół w Sadowiu Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich (Sadowie)   532. Aleksandra Stosio - Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkach Szkoła Podstawowa (Stare Kobiałki)
  533. Miłosz Nickowski - SP (NĘTNO)   534. KACPER PATER - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego (Grabowa)
  535. Dorota Śliwowska - Szkoła Podstawowa (Pogorzałki)   536. Daria Kubik - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego (Stogniowice)
  537. Bartłomiej Klepacz - Szkoła  Podstawowa (Dobrowoda )   538. KLAUDIA SMAGACZ - Zespół Szkół-Gimnazjum Publiczne (Wola Mielecka)
  539. Szymon Zawadzki - PSP im. Kardynała Wyszyńskiego (Dybki)   540. Piotr Zug - Publiczna Szkoła Podstawowa (Borki Wielkie)
  541. Maria Mazan - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II (SĘDZISZÓW MŁP.)   542. - PSP (Krysiaki)
  543. Iga Olczak - Szkoła Podstawowa nr 2 (Sierpc)   544. Grzegorz Krokocki - Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II (Skierniewice)
  545. Hanna Tutek - Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima (Izabelów)   546. Bartosz Ziarkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 8 (Police)
  547. Piotr Kamiński - Szkoła Podstawowa nr 2 (Sandomierz)   548. Szymon Szczepanik - Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia (Rzeszów)
  549. Martyna Nycz - Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza (Jarosław)   550. Julia Waligóra - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 (Kędzierzyn-Koźle)
  551. Julia Szponder - Publiczna Szkoła Podstawowa (Dylaki)   552. Aleksandra Kut - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół Muzycznych nr2 (Rzeszów)
  553. Dawid Wiśniewski - Szkoła Podstawowa w ZS nr 3 im. TPD (Zagroba)   554. Paulina Szolka - PSP  (Roszkowice)
  555. Aleksanra Śliwowska - Zespół Placówek Oświatowych  (Swaty )   556. Gabriel Antolec - Szkoła Podstawowa (Obidowa )
  557. Piotr Wasilewski - Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II (Holonki )   558. Aleksandra Jackowska - Szkoła Podstawowa nr 9 (Tarnów)
  559. Wiktoria Buzarewicz - Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Borze Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze (Czarny Bór)   560. Jagoda Czop - Szkoła Podstawowa (Minoga)
  561. KAROLINA SOLIWODA - SP (NOWY KAWKÓW)   562. Maurycy Bartkowiak - Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernik (Poznań)
  563. Weronika Słotwińska - Szkoła Podstawowa (Sobków )   564. Kacper Nowak  - S.P. nr 26  im. A. Struga (Kraków)
  565. Amelia Radyno - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Lubomierz)   566. Aneta Słaby - Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej (Żeleźnikowa Wielka)
  567. Maja Krupińska - Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej (Warszawa)   568. Maja Jaśkiewicz - Szkoła Podstawowa (Wicina )
  569. Aleksandra Popowic - Szkoła Podstawowa (Kopyłów )   570. Kinga Zielonka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Piekary Śląskie)
  571. Izabela Chodziutko - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta (Wasilków)   572. Agata Milewczyk - Zespół Szkół im. Strażaków Polskich (Nowa Wieś Lęborska)
  573. Amelia Bereźnicka - Szkoła Podstawowa (Czatkowice)   574. Kalina Rzepka - Szkoła Podstawowa (Skokowa)
  575. LAURA KACZMAREK - Szkoła Podstawowa (Strachocin )   576. Patrycja Marciniak - Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi „ Nasze Dzieci” (Przyczyna Górna)
  577. - Szkola Podstawowa nr 32 (Bydgoszcz)   578. Hubert Olszówka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego (Jodłówka-Wałki)
  579. Zofia Gąsiorek - Szkoła Podstawowa (Sokolniki)   580. Franciszek Połetek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Sarnówek )
  581. Paulina Jasiurkowska - SP nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola (Mszana Górna)   582. Julia Lewicka - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa (Trepcza)
  583. - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (Warnice)   584. Maria Kujawa - Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich Szkoła Podstawowa (Dęby Szlacheckie)
  585. Maja Łukaszek - SP2 Sobótka im. M. Skłodowskiej - Curie (Sobótka)   586. Marcin Karczewski - Szkoła Podstawowa (Książ Wielkopolski)
  587. Przemysław Mroczkowski - ZESPÓŁ SZÓŁ SPECJALNYCH (WARCZ )   588. Paweł Pelpliński - Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego (Dębogórze)
  589. Julia Lorkowska - Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II (Zielona)   590. Maja Gajewska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37  (Wałbrzych)
  591. Rafał Łukosz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich (Ligota)   592. Natalia Domaradzka - Szkoła Podstawowa nr 12 (Wrocław)
  593. Bartosz Sulikowski - Szkoła Podstawowa nr 3 (Słupsk )   594. Patrycja Waśniewska - Zespół Szkół im. Jana Pawła II (Obrowo )
  595. Marta Smolińska - Szkoła Podstawowa nr 63 (Wrocław)   596. Bogna Idkowiak - Gimnazjum (Gołchów)
  597. Amelia Nowak - SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 6 (RUMIA)   598. Daria Frontczak - SP 9 (Inowrocław)
  599. Klaudia Zolińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Barcinek)   600. Julia Modzelewska - Publiczne Gimnazjum nr 9 Skłodowskiej - Curie 1 (Łomża )
  601. Hanna Pawlak - Szkoła Podstawowa nr 31 (Warszawa)   602. Jakub Durczewski - Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole (Kobylin)
facebook