Jesteś tutaj

Strona główna » Galeria

Drzewa Naszych Lasów

Konkurs "Drzewa Naszych Lasów" rozstrzygnięty!
oto zwycięzcy:

I miejsce
Jagoda Smółka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomiu

 

II miejsce
Damian Poligoński
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie

 

III miejsce
Maja Pacyna
Szkoła Podstawowa w Dąbrówkach

 

Wyróżnienie
Wiktoria Woźniak
Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie

 

Wyróżnienie
Kinga Dudek
Szkoła Podstawowa w Ostrowicach Tuszowskich

 

Wyróżnienie
Zuzia Świtała
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościerzynie

 

Wyróżnienie
Natalia Wyczółkowska
Szkoła Podstawowa nr 42 w Warszawie

 

Wyróżnienie
Brak danych
Uprzejmie prosimy autora pracy o kontakt pod adresem e-mail: sekretariat@tpl.org.pl lub telefon 22 621 11 26

 

Wyróżnienie
Eryk Kurowski
Zespół Szkół w Jasienicy

 

Wyróżnienie
Wiktoria Ciemierz
Zespół Szkół w Tylicach

 

Wyróżnienie
Paweł Wdówka
Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

 

Drzewa Naszych Lasów - galeria pozostałych prac finałowych:


1. Agata Korban - Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy

2. Jan Wieczorkiewicz - SP Nr 101 im. J. Kochanowskiego w Łodzi

3. Łucja Pawlicka - Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny w Lasowicach Wielkich

4. Adam Urbaniak - SP 350 w Warszawie

5. Gabriela Lichacz - Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

6. Bartosz Kaczorek - SP Górzyn

7. Piotr Medenecki - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

8. Marta Stężała - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białej Podlaskiej

9. Adam Pukacz - Szkoła Podstawowa w Dobrzykowicach

10. Natalia Dudzik - SP NR 1 w Jeleśni

11. Michalina Stenka - Zespół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie

12. Piotr Bielański - S. P. Nr 9 w Sopocie

13. Dorota Cierpisz - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie

14. Maja Chilarska - Szkoła Podstawowa w Rzekuniu

15. Alicja Osowska - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie

16. Aleksandra Rubacha - Zespół Szkół w Lelkowie Szkoła Podstawowa

17. Karol Kubacki - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie

18. Aleksandra Żuczek - Szkoła Podstawowa w Racławówce

19. Piotr Chyliński - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach

20. Franciszek Bogdan - Katolicka Szkoła Podstawowa Sióstr Dominikanek im. Bł. S. Julii Rodzińskiej w Piotrkowie Trybunalskim

21. Aleksandra Banaszak - Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wlkp.

22. Wiktoria Śledzik - Zespół Szkół w Dobrzykach

23. Estera Rabin - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koniakowie

24. Rafał Czuczwara - Szkoła Podstawowa im. Gen. Wł. Sikorskiego w Ołdrzychowicach Kłodzkich

25. Amelia Wąsożnik - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Poetów Polskich w Zalesiu

26. Oliwia Perz - Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Gnieździskach

27. Aleksander Grycz - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubczynie

28. Julia Kocus - Szkoła Podstawowa w Kęszycach

29. Karolina Tomecka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu

30. Patrycja Dacewicz - ZPO Szkoła Podstawowa im. St. Staszica wLeśnej Podlaskiej

31. Wiktoria Chojnowska - Szkoła Podstawowa w Wykrocie

32. Maja Szary - Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

33. Nadia Kanarek - Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy

34. Filip Jagodziński - Szkoła Podstawowa Nr 1 w policach

35. Maksymilian Kubicki - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dzierżona w Kluczborku

36. Natalia Szlązak - Szkoła Filialna SP 273 w Warszawie

37. Wiktoria Krzysztofek - Szkoła Podstawowa w Radomicach

38. ZuzannaJabczyńska - Szkoła Podstawowa w Rąbinie

39. Jakub Knapik - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wodzisławiu Śląskim

40. Jakub Tęcza - Szkoła Podstawowa w Wicinie

41. Julia Jaszek -

42. Oliwia Słaby - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej

43. Alina Rafalska - Szkoła Podstawowa w Boguszewie

44. Klaudia Galińska - Szkoła Podstawowa w Witoni

45. Maja Krűger - Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

46. Karolina Bartczak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku

47. Mariusz Dygas - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. J. Twardowskiego w Piławie Górnej

48. Zofia Myszk - Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie

49. Nikodem Kolanek - Szkoła Podstawowa w Szynkielowie

50. Jakub Silwanowicz - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siekierczynie

51. Wiktor Jaszczak - Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie Kościelnym

52. Bartosz Trojan - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wapnicy

53. Julia Lutek - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Warszawie

54. Karol Sidło - Szkoła Podstawowa w Radomicach

55. Ines Niedźwiedź - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ppor. Emilii Gierczak w Świdwinie

56. Maksymilian Marcinkowski - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu

57. Julia Wojtczak -

58. Sonja Van Horne - Publiczna Szkoła Podstawowa w Cerkwicy

59. Amelia Miotke - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lęborku

60. Oliwia Brzózka - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

61. Victoria Sikora - Szkoła Podstawowa w Radłowie

62. Mariusz Rogowicz - Szkoła Podstawowa w Gójsku

63. Aleksandra Staszowska - Szkoła Podstawowa w Ślęzanach

64. Daria Osmólska - ZS Milejczyce

65. Dawid Markowski - Zespół Szkół w Leśmierzu

66. Justyna Złonkiewicz - Zespół Szkół Publicznych w Wielkich Oczach

67. Oliwier Pałasz - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Niemodlinie

68. Kacper Szostek - Zespół Szkół w Zagoździu

69. Kornelia Maryniak - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbkowickim

70. Zuzanna Spytkowska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edison w Chrzanowie

71. Maciej Markowski -

72. Alicja Wiśniewska - Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku

73. Jakub Jędruch - Zespół Szkół w Marciszowie

74. Zuzia Tomaszewska - Szkoła Podstawowa Nr 66 w Warszawie

75. Natalia Sawicka - Szkoła Podstawowa w Boguszach

76. Marcin Szulc - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaniu

77. Szymon Zezula - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczach

78. Natalia Rutkowska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach

79. Zuzanna Wyzga - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Malej

80. Hanna Maryniak - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Opolu

81. Dawid Zmarzlik - PSP im. J. Korczaka Polska Nowa Wieś

82. Fabian Juraszek - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rudzie Śląskiej

83. Natalka Tometczak - S. P. Nr 2 Busko-Zdrój

84. Kamila Brodawska - Zespół Szkół w Goździe Publiczna Szkoła Podstawowa

85. Kamil Knap - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Alfreda Szklarskiego w Orzeszu-Zawiści

86. Julka Dzwoniarska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy

87. Julianna Zielińska - Szkoła Podstawowa w Długołęce

88. Anja Podleśna-Barth - Publiczna Szkoła Podstawowa w Dylakach

89. Miłosz Janicki-Boruch -

90. Zofia Górkowska - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Wińsku

91. Patrycja Wróbel - Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie

92. Weronika Suchecka - Zespół Szkół w Sicicach im. Henryka Sienkiewicza w Sicicach

93. Hubert Bartkowiak - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach

94. Szymon Jachimowski - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku

95. Paweł Makowski - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jeżowie

96. Dominika Siekaniec - Zespół Szkół w Wierzbnej Szkoła Filialna w Tywoni

97. Adam Żurawski - Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu

98. Kamil Tchórzewski - SP 4 Nakło

99. Faustyna Formela - Zespół Szkół w Kiełpinie

100. Oliwier Piechówka - Zespół Szkół w Miedźnej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

101. Szymon Jałocha - PSP Celestynów

102. Kacper Adamkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach

103. Oliwia Cyzio - Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Bziance

104. Natalia Kalkowska - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Starogardzie Gdańskim

105. Katarzyna Szatkowska - Zespół Szkół w Grabkowie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Grabkowie

106. Konrad Szczypior - SP Tuchlino

107. Daria Zega - Szkoła Podstawowa w Sypitkach

108. Olga Łućko - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

109. Weronika Suska - Szkoła Podstawowa im. Pierre'a de Coubertina w Budach Siennickich

110. Wiktoria Klama - PSP Tarnów Opolski

111. Filip Łukasik-Bożek - Szkoła Podstawowa w Żulicach

112. Patryk Słojkowski - Szkoła Podstawowa w Szelkowie

113. Daria Krawiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup

114. Mikołaj Czerniewski - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp.

115. Antoni Sikora - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Natolinie

116. Hubert Napierała - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej

117. Katarzyna Piątek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Trzaskomy w Prządziu

118. Weronika Pękalska - Zespół Szkół w Windzie

119. Zuzanna Garbaczewska - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czarnej Białostockiej

120. Anna Kamińska - ZSS im. M. Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli

121. Patrycja Węc - Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym w Żelazówce

122. Mateusz Krawczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzędowie

123. Agata Prymon - Filia w Cetuli Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

124. Emilia Balcerzak - Szkoła Podstawowa w Kobylanach

125. Oliwia Brzykcy - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie

126. Amelia Sitkowska - Zespół Szkół Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku

127. Paulina Biber - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szczebrzeszynie

128. Alan Olszewski - Szkoła Podstawowa w Karpicku

129. Karolina Dominiak - Zespół Szkół w Zbójnie

130. Klaudia Kulig - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. J. Pawła II w Ropczycach

131. Laura Nikiel - Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Gen. Józefa Kustronia w Bielsko-Białej

132. Zuzanna Bodziarczyk - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku N. D.

133. Alicja Pietrzykowska - Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach

134. Melisa Krawiec - Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedmości

135. Natalia Derda - Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Złotnikach

136. Jakub Bucharowski - Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy

137. Marta Zawiślak - Zespół Szkół Publicznych w Suchaniu Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego

138. Amelia Szyc - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Lisnowie

139. Blanka Wencwel - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu

140. Igor Sałata - Szkoła Podstawowa Nr 23 we Włocławku

141. Wiktoria Bekacz - Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja Z Miry W Krzelowie

142. Karolina Zając - Szkoła Podstawowa w Wiewcu

143. Gabriela Czubek - ZSG im. A. Mickiewicza w Baczkowie, Szkoła Podstawowa w Baczkowie

144. Aleksandra Łuczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 40 w Sosnowcu

145. Paulina Adamczak - Szkoła Podstawowa w Michorzewie

146. Maciej Strzyga - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 318 w Warszawie

147. Wiktoria Ratajczyk - Zespół Szkół w Starym Bojanowie

148. Adrian Zmarzliński - Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu

149. Jakub Wyciślik - Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Marii Konopnickiej w Rudzie Śl.

150. Justyna Krawczyk - Szkoła Podstawowa w Czaszynie

151. Eryk Beciński - Szkoła Podstawowa w Kościelnej Wsi

152. Kinga Sędzicka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie

153. Julia Radkiewicz - Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Uboczu

154. Weronika Kijas - Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych

155. Milena Michalak - Szkoła Podstawowa w Chodlu

156. Mateusz Kalisiewicz - Zespół Gimnazjum, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego i Publiczne Przedszkole w Jarnołtowie

157. Piotruś Woźniak - Szkoła Podstawowa im. "Batalionu Zośka" w Celestynowie

158. Dawid Filipek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Pilawie

159. Emilia Klonowska - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem

160. Oliwia Michalik - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

161. Laura Szlaga - Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym

162. Milena Pilarczyk - Szkoła Podstawowa Wąsowo

163. Marta Skrzydel - Zespół Szkół w Garbnie

164. Zuzanna Hadam - SP 17 w Rzeszowie

165. Wiktor Machnio - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 w Radomiu

166. Julita Orlińska - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Morawicy

167. Natalia Fotkowska - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich

168. Łucja Szumska - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte we Wschowej

169. Kamil Barcikowski - OŚRODEK REHABILITACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY W DZIAŁDOWIE

170. Krzysztof Knapczyk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej

171. Jagoda Delega - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach

172. Karolina Felisiak - Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Cieszkowie

173. Paulina Sawka - Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Powstańców Śląskich w Chorzowie

174. Emilia Szczodrak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce

175. Faustyna Lisowicz - Zespół Szkół w Szalowej

176. Alicja Pałac - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Suchedniowie

177. Kamil Chaniewski - Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

178. Julia Bombska - Szkoła Podstawowa w Kroczycach

179. Hubert Dudkiewicz - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Michała Poleskiego w Rokitnie Szlacheckim

180. Emilia Mucha - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr we Wrocławiu

181. Maja Lorenz - PSP Nr 5 w Strzelinie

182. Klaudia Borys - Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej

183. Agata Hryszczyn - Szkoła Podstawowa im. St. Moniuszki w Bąkowicach

184. Julia Czajkowska - Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie

185. Jakub Klepacki - Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie

186. Piotr Franczyk - Szkoła Podstawowa im. Eugenii Staniewskiej w Małyszynie

187. Gabriela Kłósek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce Wałkach

188. Monika Jakszuk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku

189. Aleksandra Geras - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie

190. Szymon Kietla - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zgorzelcu

191. Zuzanna Jankowska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

192. Karina Budzyńska - Szkoła Podstawowa im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

193. Zuzanna Brzeżawska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 30 Sudeckiego Pułku Piechoty w Kuźminie

194. Aleksandra Buńko - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim

195. Marcelina Komanowska - Szkoła Podstawowa Nr 14 w Biłgoraju

196. Kacper Andrzejuk - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Elblągu

197. Martyna Mulanczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Minkowicach

198. Olgierd Gdański - Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy

199. Karolina Olejnik - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zduńskiej Woli

200. Julia Jastrzębska - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole

201. Martyna Bongrowska - Szkoła Podstawowa w Stawiszynie

202. Karolina Kamaszewska - Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego

203. Patrycja Rasińska - Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Dąbrówce

204. Maja Jaskulska - SP im. Leśników Polskich w Piasku

205. Paweł Madej - Szkoła Podstawowa w Przygłowie

206. Mateusz Puchała - Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnie

207. Franciszek Dobrzak - Szkoła Podstawowa w Drołtowicach

208. Tomasz Rudko - Szkoła Podstawowa w Matwicy

209. Zuzanna Sikocińska - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. H. Sienkiewicza w Zelowie

210. Justyna Tomaszewska - Szkoła Podstawowa Nr 353 w Warszawie

211. Zuzanna Antosiak - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zdzieszowicach

212. Szymon Drewniak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kętrzynie

213. Paulina Sobczak - Zespół Szkół Nr 12 w Lublinie

214. Oliwia Kania - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Starym Bosewie

215. Bartłomiej Kozłowski - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie

216. Nawojka Wojtasik - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Nietulisku Dużym

217. Alex Badora - SP Nr 31 w Częstochowie

218. Emila Hołuj - Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkowicza w Dąbrowie Wielkiej

219. Wiktor Słomka - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kępicach

220. Natalia Kulik - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 r. w Mońkach

221. Amelia Jestrajew - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Turzanach

222. Mateusz Kos - Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Pyskowicach

223. Marcelina Czaja - Szkoła Podstawowa Wietrznie

224. Julia Nycz - Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Leszczynie

225. Paulina Bieleń - Zespół Szkół im. Prałata S. Sudoła w Dzikowcu

226. Amelia Śmiech - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście

227. Szymon Bielej - Zespół Szkół Katolickich in. Św. Siostry Faustyny w Trzciance

228. Magdalena Matula - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

229. Patryk Śmiechowski - Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie

230. Antoni Frankowicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawie Małej

231. Martyna Kiliańska - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kętrzynie

232. Wiktoria Babiarz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp.

233. Justyna Tkaczyk - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Poniatowej

234. Marcin Król - Zespół Szkół w Lutocinie

235. Paweł Suszyński - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Grudziądzu

236. Gabriela Zajączkowska - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem

237. Agata Maciąg - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Mechowcu

238. Malwina Tomaszewska - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem

239. Zuzanna Jurkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie

240. Ola Surmańska - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sandomierzu

241. Roksana Ostrzysz - Szkoła Podstawowa w Sarnowie

242. Maja Kaczmarek - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Grodzisku Wielkopolskim

243. Milena Cepińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Wyżykowskiego w Lublinie

244. Michał Łubko - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Gliwicach

245. Dominik Bigda - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wadowicach Górnych

246. Szymek Gołda - SP Niebieszczany

247. Oliwia Czartoryska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olecku

248. Anna Łazińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rychłocicach

249. Wiktoria Błaszczyk -

250. Julia Lewczuk - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Lublinie

251. Kacper Kowalczyk - Szkoła Filialna w Wywłoczce

252. Magdalena Rudek - Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Władysława Jagiełły w Tychach

253. Aleksander Mikos - Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

254. Gabriela Kądziołka - Publiczna Szkoła Podstawowa z oddz. Przedszkolnym w Ostrowie Królewskim

255. Amelia Jarosz - PSP w Odechawie

256. Malwina Czarnecka - Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA w Chełmie

257. Natalia Lisicka - Zespół Szkół w Damnicy

258. Sandra Trybuś - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Mazowieckim

259. Wiktoria Ekner - Szkoła Podstawowaz Oddziałami Integracyjnymi Nr 6

260. Bartłomiej Glomb - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Wandy Chotomskiej w Głogówku

261. Martyna Witkowska - Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Staszowie

262. Damian Kontowicz - SP 9 w Sosnowcu

263. Aleksandra Kacała - ZSS nr 2 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie

264. Maja Szymańska - Zespół Szkół-Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Leszczydół Nowiny

265. Tomasz Wronka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku

266. Jakub Kapusta - Publiczna SP im. Jana Pawła II w Porąbce Uszewskiej

267. Filip Sztendel - Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach
     

 

Przedstawiamy ekspozycje prac konkursowych z następujących placówek:

 


1. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki (Węgierska Górka)

2. Zespół Szkół (Łebień)

3. Zespół Szkół (Łebień)

4. Zespół Szkół (Łebień)

5. Zespół Szkół (Łebień)

6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Głogówku (Głogówek)

7. Szkoła Podstawowa w Radłowie (Radłów)

8. Szkoła Podstawowa w Radłowie (Radłów)

9. Szkoła Podstawowa w Lelkowie (Lelków)

10. Szkoła Podstawowa w Lelkowie (Lelków)

11. ZS Łaszczówka (Łaszczówka)

12. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)

13. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)

14. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)

15. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)

16. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)

17. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie (Warszawa)

18. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej (Dulcza Mała)

19. ZS Łaszczówka (Łaszczówka)

20. Szkoła Podstawowa w Mołodyczu (Mołodycz)

21. Szkoła Podstawowa w Mołodyczu (Mołodycz)

22. Szkoła Podstawowa w Mołodyczu (Mołodycz)

23. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół (Rąbino )

24. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół (Rąbino )

25. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Prusinowice)

26. SP2 Sobótka im. M. Skłodowskiej - Curie (Sobótka)

27. Szkoła Podstawowa nr 4 (Skierniewice)

28. SP2 Sobótka im. M. Skłodowskiej - Curie (Sobótka)

29. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych (Gąsawy Rządowe)

30. ZSP (Bachowice)

31. ZSP (Bachowice)

32. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

33. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

34. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

35. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

36. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

37. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

38. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

39. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

40. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

41. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłą II (Stare Kobiałki)

42. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Stary Zakrzew)

43. PSP 17 (Wałbrzych)

44. Szkoła Podstawowa Nr 2 (Miechów)

45. Szkoła Podstawowa Nr 2 (Miechów)

46. ()

47. ()

48. SP (Ruda)

49. SP (Ruda)

50. SP (Słonecznik)

51. PSP nr 2 (Gogolin)

52. PSP (Krysiaki)

53. PSP (Krysiaki)

54. Zespół Szkolno-Przedszkolny (Reńska Wieś)

55. Szkoła Podstawowa nr 3 (Złotów)

56. Szkoła Podstawowa (Uhnin )

57. Społeczna Szkoła Podstawowa (Droszkowo)

58. ZS 12 (Lublin)

59. ZS 12 (Lublin)

60. Szkoła Podstawowa Nr 5 im.ks.Michała Potaczały (Chrzanów)

61. Szkoła Podstawowa Nr 5 im.ks.Michała Potaczały (Chrzanów)

62. Szkoła Podstawowa Nr 5 im.ks.Michała Potaczały (Chrzanów)

63. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 (OZIMEK)

64. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 (OZIMEK)

65. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 (OZIMEK)

66. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 (OZIMEK)

67. ()

68. PSP (Natolin)

69. Publiczne Przedszkole Nr 2, SP 1 (Pajęczno)

70. Publiczne Przedszkole Nr 2, SP 1 (Pajęczno)

71. Publiczne Przedszkole Nr 2, SP 1 (Pajęczno)

72. Publiczne Przedszkole Nr 2, SP 1 (Pajęczno)

73. Publiczne Przedszkole Nr 2, SP 1 (Pajęczno)

74. SP nr 2 (Sierpc)

75. SP nr 2 (Sierpc)

76. SP nr 2 (Sierpc)

77. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. M. Konopnickiej w Dobrej (Dobra)

78. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim nr 171 (Różaniec Drugi)

79. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim nr 171 (Różaniec Drugi)

80. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim nr 171 (Różaniec Drugi)

81. SP nr 1 Wolbrom (Wolbrom)

82. MCK Legnica (Legnica)

83. MCK Legnica (Legnica)

84. MCK Legnica (Legnica)

85. MCK Legnica (Legnica)

86. MCK Legnica (Legnica)

87. MCK Legnica (Legnica)

88. MCK Legnica (Legnica)

89. MCK Legnica (Legnica)

90. MCK Legnica (Legnica)

91. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipie (Lipa)

92. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku (Białystok)

93. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku (Białystok)

94. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku (Białystok)

95. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku (Białystok)

96. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku (Białystok)

97. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku (Białystok)
facebook