Jesteś tutaj

Strona główna » Galeria

Bajkowy Las

Konkurs "Bajkowy Las" rozstrzygnięty!
oto zwycięzcy:

I miejsce
Ania Truszkowska
Przedszkole nr 121 "Zielone Przedszkole" we Wrocławiu

 

II miejsce
Kasia Sabat
Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej

 

III miejsce
Iliana Kupis
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach

 

Wyróżnienie
Jędrek Skowroński
Publiczne Przedszkole w Studzieńcu

 

Wyróżnienie
Staszek Stężały
Przedszkole nr 3 w Kłodzku

 

Wyróżnienie
Antosia Harniacka
Przedszkole Publiczne w Złotnikach

 

Wyróżnienie
Emilka Swoboda
Przedszkole Publiczne w Żędowicach

 

Wyróżnienie
Iza Ciulęba
Szkoła Podstawowa w Cieślach

 

Wyróżnienie
Zuzia Kurleto
Szkoła Podstawowa w Radolinie

 

Wyróżnienie
Piotrek Fidorowicz
Szkoła Podstawowa w Piasku

Bajkowy Las - galeria pozostałych prac finałowych:


1. Natalia Budny - Miejskie Przedszkole Nr 1 Kalety

2. Szymon Kasperczyk - Akademia Małych Tygrysków w Rybnej

3. Amelia Bielach - Przedszkole Nr 78 w Białymstoku

4. Karolina Wójcik - Przedszkole Publiczne w Buchcicach

5. Oliwia Guder - Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie

6. Izabela Kycia - Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy

7. Blanka Radomska - Przedszkole Miejskie Nr 8 w Chełmie

8. Olga Onik - Przedszkole Publiczne im. Kapitana Józefa Budzika w Łękawicy

9. Bartosz Romanowicz - Przedszkole Samorządowe Nr 31 w Białymstoku

10. Dominik Bieniek - Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rogowie

11. Maja Broda - Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu

12. Hubert Żuchowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grójsku

13. Izabela Fortuniak - Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile

14. Nina Kwolek - Oddział Przedszkolny przy NSP w Kuźminie

15. Franciszek Latkowski - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie

16. Natalia Chrapowicka - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich

17. Liliana Krupa - Samorządowe Przedszkole Nr 14 w Krakowie

18. Lena Smoleńska - Punkt Przedszkolny "Biedroneczki" Szkoła Podstawowa w Wicinie

19. Oliwia Winek - Przedszkole Miejskie Nr 50 w Sosnowcu

20. Klaudia Skowronek - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

21. Aleksandra Kozłowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Dębogórzu

22. Olga Skrzymowska - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej

23. Klaudia Jagoda - S.P. im. A. Fredry w Jasieniu, Oddział Przedszkolny

24. Gabrysia Pełka - Oddział Przedszkolny SP Nr 2 w Busku-Zdroju

25. Maja Janiszewska - Zespół Szkół w Marciszowie

26. Mateusz Stocki - Przedszkole Miejskie Nr 19 w Lesznie

27. Wiktoria Ołtarzewska - Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

28. Szymon Marszelewski - Przedszkole Samorządowe w Pietrzwałdzie

29. Amelia Zięba - Przedszkole Samorządowe w Gorzkowicach

30. Michał Dziób - Szkoła Podstawowa w Podchojnach

31. Aleksandra Brodowska - Przedszkole Specjalne w Gołdapi

32. Andżelika Wróbel - Szkoła Podstawowa w Wólce Dąbrowskiej

33. Amelia Piotrowska - Szkoła Podstawowa w Ostrowitem

34. Oliwia Uta - Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie

35. Hania Krynicka - Przedszkole Publiczne w Skorogoszczy

36. Zofia Fulara - Przedszkole Miejskie Nr 5 "Bajka" z Oddz. Integracyjnymi w Świnoujściu

37. Magdalena Macuga - Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkowicza w Dąbrowie Wielkiej

38. Patrycja Kościńska - Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Brzozowie

39. Kacper Kołodziej - Publiczna Szkoła Podstawowa z oddz. Przedszkolnym w Ostrowie Królewskim

40. Natalia Białecka - Przedszkole Samorządowe Nr 13 im. Natalii Machałowej w Kielcach

41. Martyna Rączka - Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Trzebni

42. Sebastian Zieliński - Przedszkole "Pszczółka Maja" we Wrześni

43. Aleksandra Szostecka - Przedszkole, Zespół Szkół w Woli Mieleckiej

44. Gabriela Grymek - Samorządowe Przedszkole Nr 63 w Krakowie

45. Julia Wolna - Niepubliczne Przedszkole "Radosny Maluszek" w Zduńskiej Woli

46. Oliwia Maślanka - Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Ottona Klobusa w Łodygowicach

47. Alicja Borek - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Żołnierza Polskiego w Złocieńcu

48. Zofia Włodkowska - SP 1 w Dębnie

49. Ryszard Konopka - SP 47 im. J. K. Branickiego w Białymstoku

50. Izabela Depowska - PSP Wola Wielka

51. Oliwier Semba - Szkoła Podstawowa w Pieczyskach

52. Laura Nowak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem

53. Julia Pierożak - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sanoku

54. Alan Cholewa - Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. Popiełuszki w Cieślach

55. Joanna Mazur - Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego im. I Armii Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim

56. Jakub Janus - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipniku

57. Hania Karaszkiewicz - Przedszkole Miejskie Nr 208 w Łodzi

58. Gosia Witkowska - Szkoła Podstawowa w Suszu

59. Paulina Białas - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Emilii Sczanieckiej w Pakosławiu

60. Jakub Kaczmarski - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu

61. Oliwia Windysz - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Niemstowie Szkoła Filialna w Osieku

62. Laura Nowrotek - Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole Publiczne Nr 15 w Wiśle Wielkiej

63. Marcel Skulski - Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego i Publiczne Przedszkole w Jarnołtowie

64. Oliwia Celińska - Oddział Przedszkolny Kotuń

65. Gabriela Kordus - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pyszącej

66. Maja Mucha - P. M. 163 w Łodzi

67. Marta Kozakiewicz - Przedszkole Publiczne Nr 2 w Opolu

68. Zuzua Zdunek - Przedszkole Nr 234 w Warszawie

69. Katarzyna Smoleń - Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Obidowej

70. Oliwa Miklewska - Zespół Szkół w Lutocinie Przedszkole Samorządowe w Lutocinie

71. Weronika Zgorzałek - ZPO Nr 1 Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

72. Jakub Malasy - Przedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie

73. Julia Połczyńska - MP 22 Zielona Góra

74. Mateusz Kapel - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie

75. Natalia Burbo - Przedszkole Miejskie Nr 12 w Łodzi

76. Joanna Krysiak - Publiczne Przedszkole w Kaczorach

77. Zuzia Złotkowska - Publiczne Przedszkole w Nowej Wsi

78. Amelia Gorząd - Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach

79. Antosia Tomaszewska - Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

80. Weronika Wach - Samorządowy Zespół Szkolny, Przedszkole we Frampolu

81. Patrycja Brzezińska - "Bajkowe" Przedszkole Publiczne Nr 8 w Policach

82. Wiktoria Rosolak - Oddział Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Siedlcu

83. Karol Kubiak - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Katowicach Miejskie Przedszkole Nr 58 w Katowicach

84. Zofia Tyc - Szkoła Podstawowa w Kruszewcu

85. Rafał Muś - Publiczne Przedszkole Nr 1 w Paczkowie

86. Julia Stypulska - Przedszkole Nr 2 "Słoneczko" w Skierniewicach

87. - Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Żyrafki" w Warszawie

88. Liwia Makac - Przedszkole Nr 2 w Hajnówce

89. Antonina Kawczyńska - Przedszkole Nr 35 "Pod Żaglami" w Gdyni

90. Jagoda Darłowska - Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim

91. Mateusz Szajkowski - ZSP Przedszkole w Lubawce

92. Maja Dudziak - Samorządowe Przedszkole Nr 33 w Krakowie

93. Julka Manikowska - Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Złotowie

94. Julia Madura - Gminne Przedszkole w Lisiej Górze

95. Inga Zdun - Przedszkole Nr 311 Sadybiańskie

96. Wiktoria Rogożyńska - Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach'

97. Wiktoria Dzieża - Miejskie Przedszkole Nr 5 w Bochni

98. Milena Sadlik - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku

99. Grupa III "Ekoludki" - Samorządowe Przedszkole w Kobylance

100. Maja Kołodziejczyk - Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym we Wręczycy Wielkiej

101. Zuzia Wesołowska - Przedszkole Nr 8 im. Janusza Korczaka w Koszalinie

102. Laura Matejko - SPWP Nr 7 w Kętach

103. Filip Stelmasiak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Poetów Polskich w Zalesiu

104. Janina Anna Wielgosz - Publiczne Przedszkole w Sulbinach

105. Filip Morawczyński - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie

106. Małgorzata Utykańska - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie

107. Bartosz WŁODARSKI - Szkoła Podstawowa Nr 357 w Warszawie

108. Ola Krzystańska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. St. Będkowskiego w Grabowej

109. Natalia Pyzanowska - Zespół Szkół w Lubczy, Oddział Przedszkolny

110. Amelia Micek - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Turzanach

111. Amelia Stromecka - Przedszkole Nr 160 w Warszawie

112. Magdalena Kopczyńska - Przedszkole Nr 407 w Warszawie

113. Bartosz Turczyk - Zespół Szkół w Krempnej

114. Bartosz Strzelecki - Przedszkole Nr 3 im. Cz. Janczarskiego w Olkuszu

115. Alicja Picheta - Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie

116. Antoni Zajączkowski - MP 9 "Kubuś Puchatek" w Szczytnie

117. Weronika Kopańska - Przedszkole Samorządowe Nr 3 im. Ewy Lewańskiej w Kruszwicy

118. Marcelinka Jujka - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dobieszczyźnie

119. Natalia Wojtynek - Publiczne Przedszkole Nr 4 w Zduńskiej Woli

120. Marcin Grocki - Samorządowe Przedszkole w Sośnie

121. Zuzanna Kozioł - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej

122. Maciej Kozłowski - Przedszkole Nr 26 w Elblągu

123. Róża Kuźma - Przedszkole Miejskie Nr 99 w Łodzi

124. Miłosz Soliwoda - Oddział Przedszkolny przy PSP w Knurowcu

125. Grupa IV "Biedronki" - Miejskie Przedszkole w Krośniewicach

126. Antoni Gałka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Trześni

127. Amelia Wołoszyn - Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Leszczynie

128. Artur Panchyrz - Przedszkole Publiczne w Kielczy

129. Oliwia Jaworska - Zespół Szkół w Grabkowie

130. Ewa Henczel - Niepubliczne Przedszkole "Pociecha" w Raszynie-Rybiu

131. Dominika Horowicz - Samorządowe Przedszkole w Stróżówce

132. Sara Mucha - Przedszkole Samorządowe Nr 19 w Kielcach

133. Daria Morąg - Publiczne Przedszkole w Ryglicach

134. Oliwia Kowalczyk - Przedszkole Nr 1 im. Słoneczna Jedyneczka w Krasnymstawie

135. Jagoda Banachowicz - Przedszkole Nr 123 "Ocean Marzeń" w Warszawie

136. Julia Aleksandrowicz - Publiczne Przedszkole w Brąszewicach

137. Hanna Błażejczak - Przedszkole Wilkowo Polskie

138. Emil Marczak - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaniu

139. Marek Dudzik - Przedszkole Nr 1 w Zakliczynie

140. Zuzanna Wróbel - Przedszkole Publiczne w Luszowicach

141. Lena Łazowska - Gminne Przedszkole Nr 2 "Maili Odkrywcy" w Krynicy-Zdroju

142. Aleksandra Dusik - Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krościenku N. D.

143. Oskar Wnęk - Przedszkole Samorządowe w Woli Batorskiej

144. Justyna Śmiechowska - Językowe Przedszkole w Białymstoku

145. Klaudia Kaczmarek - Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Malucha"

146. -

147. Milena Kowalska - Przedszkole Miejskie Nr 31 "Bajkowa Kraina" w Słupsku

148. Kinga Piła - Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie

149. Anna Mormul - Publiczne Przedszkole w Brzeziu

150. Zuzia Kulesza - Samorządowe Przedszkole w Justynowie

151. Nadia Markowicz - Samorządowe Przedszkole w Ropnicy Polskiej

152. Laura Gruszczyńska - Przedszkole Miejskie Nr 120 w Łodzi

153. Anastazja Stępowska - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 "Baśniowa Kraina" w Warszawie

154. Katarzyna Kowalska - Przedszkole Nr 4 w Koninie

155. Oliwia Deptuch, Emilia Deptuch - Miejskie Przedszkole Nr 3 w Jarosławiu

156. Paulina Tubicz - Publiczne Przedszkole w Przedborowej

157. Amelia Niedziółka - Przedszkole Nr 5 im. dr Gustawa Studnickiego w Wadowicach

158. Maja Zdybel - Przedszkole Nr 32 w Lublinie

159. Antoś Gierus - Przedszkole Miejskie Nr 27 w Jeleniej Górze

160. Marcin Dzierżanowski - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie

161. Martyna Kapler - Przedszkole Nr 15 w Mysłowicach

162. Zofia Marcinek - Szkoła Podstawowa Nr 66 w Warszawie

163. Anna Kopeć - Szkoła Podstawowa w Sarnowie

164. Martyna Krzyżostaniak - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie

165. Magdalena Madyniak, Jacek Wyrwicki - Przedszkole Nr 337 w Warszawie

166. Amelia Motyl - Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu

167. Maja Biernacka - Miejskie Przedszkole w Katowicach

168. Kamila Świtalska - Przedszkole Publiczne Nr 21 "Kraina Odkrywców" w Opolu

169. Oliwia Jasiewicz - Ośrodek Przedszkolny w Cetuli

170. Kacper Heidrych - Przedszkole Nr 4 "Jarzębinka" w Słupcy

171. - Przedszkole w Bolesławiu

172. Zuzanna Oleszczuk - Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie-Przedszkole

173. Zuzanna Lipnicka - Przedszkole Publiczne w Żegocinie

174. Aleksandra Herbowicz - Przedszkole Nr 35 w Koszalinie

175. Daria Bekisz - Przedszkole w Czarnej Białostockiej

176. Filip Juszczyk - Miejskie Przedszkole Nr 6 w Bochni

177. Jan Kowalski - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym

178. Lena Kierzek - Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie

179. Jeremi Dubiel - Przedszkole Nr 97 "Leśna Polanka" w Warszawie

180. Iza Koptiakow - Przedszkole Samorządowe Nr 31 w Kielcach

181. Julia Robak - Przedszkole Publiczne Nr 27 w Tarnowie

182. Patryk Piotr Fornal - Zespół Szkół w Kozielicach

183. Amelia Tylka - Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy

184. Angelika Smagłała - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu

185. Ada Małek - Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju

186. Wiktoria Mazur - Przedszkole Samorządowe w Margolinie

187. Maja Stankiewicz - Przedszkole Nr 79 w Warszawie

188. Weronika Mikołajczyk - Przedszkole Miejskie Nr 15 "Bajka" w Kutnie

189. Marysia Walczak - Gminne Przedszkole w Wilczynie

190. Hanna Wojtków - Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

191. Grzegorz Serafin - Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Mechowcu

192. Anastazja Dąbrowska - Przedszkole Nr 167 w Warszawie

193. Amelia Fila - Publiczne Przedszkole w Gorzędowie

194. Patrycja Frąckiewicz - Szkoła Podstawowa w Sypitkach

195. Seweryn Kasperek - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku

196. Tomasz Porębski - Przedszkole Niepubliczne "Tęcza" w Ispini

197. Bartłomiej Kloch - Przedszkole Publiczne w Skrzyszowie

198. Oliwia Moraczewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie

199. Anna Szczepanek - Szkoła Podstawowa Nr 113 w Krakowie

200. Lena Krakora - Przedszkole Bajkowa Dolina w Pszennie

201. Hubert Patron - Gminne Przedszkole w Jarczowie

202. Nikola Sztylko - Przedszkole Nr 414 w Warszawie

203. Julia Kędzierska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kłodziążu

204. Julia Koźniewska - Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie

205. Roxana Carballo - ZSP w Miłowicach

206. Karol Zachajusz - Przedszkole im. Jana Pawła II w Laszówce

207. Weronika Grzybek - Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozimku

208. Maja Wiśniewska - Miejskie Przedszkole Nr 15 w Zgierzu

209. Julia Cyza - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce-Wałkach

210. Zosia Kantyka - Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łodygowicach

211. Lena Krukowska - Przedszkole Nr 220 w Warszawie

212. Paweł Płaza - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Przemyślu

213. Eryk Kamiński - Przedszkole Miejskie "Tarpno" w Grudziądzu

214. Mateusz Rabiej - Przedszkole Nr 12 w Przemyślu

215. Sandra Waczyńska - Przedszkole Miejskie w Trzcińsku Zdroju

216. Pola Surus - Przedszkole w Stróży

217. Stanisław Myszczyn - Przedszkole Nr 10 im. Warszawskiej Syrenki

218. Kinga Gęślowska - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Grzybnie

Bajkowy Las - galeria pozostałych prac finałowych:

 


1. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

2. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

3. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

4. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

5. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

6. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

7. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

8. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

9. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

10. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

11. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

12. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

13. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

14. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

15. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

16. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

17. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

18. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

19. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

20. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

21. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

22. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

23. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

24. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

25. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

26. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

27. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

28. Szkoła Podstawowa im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach (Cieśle)

29. SP Łęcze (Łęcze)

30. SP Łęcze (Łęcze)

31. SP Łęcze (Łęcze)

32. SP Łęcze (Łęcze)

33. SP Łęcze (Łęcze)

34. Zespół Szkolno-Przedszkolny (Świerzawa)

35. Zespół Szkolno-Przedszkolny (Świerzawa)

36. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. M. Poleskiego w Rokitnie Szl. (Rokitnoe Szl. )

37. Zespół Szkół w Garczegorzu (Garczegórz)

38. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej (Dulcza Mała)

39. ZS Łaszczówka (Łaszczówka)

40. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego (Siedlce)

41. Zespół Szkół w Zagoździu (Zagóźdź)

42. Zespół Szkół w Zagoździu (Zagóźdź)

43. NSP (Grabowa)

44. Przedszkole przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach (Bachowice)

45. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Stary Zakrzew)

46. Przedszkole Samorządowe nr 48 "Bajkowa Kraina" (Białystok)

47. Przedszkole Samorządowe Nr 5 (Białystok)

48. Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka (Lesko)

49. Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka (Lesko)

50. PSP 17 (Wałbrzych)

51. Szkoła Podstawowa Nr 2 (Miechów)

52. ()

53. Przedszkola Publiczne (Bystra)

54. Przedszkole Miejskie nr 15 „Bajka” (Kutno)

55. Miejskie Przedszkole nr 10 (Jarosław)

56. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

57. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

58. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

59. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

60. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

61. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

62. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

63. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

64. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

65. Przedszkole Gminne z Oddziałami Integracyjnymi (Bierkowice)

66. Przedszkole (Bolimów)

67. Przedszkole (Bolimów)

68. Przedszkole (Bolimów)

69. Przedszkole (Bolimów)

70. Przedszkole (Bolimów)

71. Przedszkole (Bolimów)

72. Przedszkole (Bolimów)

73. Przedszkole Pod Dębem (Koszęcin)

74. ()

75. ()

76. Miejskie Przedszkole Nr 2 (Sokołów Podlaski)

77. Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" (Warszawa)

78. Przedszkole Miejskie nr 13 (Toruń)

79. Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi (Dąbrowa Górnicza)

80. SP (Ruda)

81. SP (Ruda)

82. Przedszkole Publiczne (Żegocin)

83. Przedszkole Publiczne (Żegocin)

84. Przedszkole Publiczne (Żegocin)

85. Przedszkole Publiczne (Żegocin)

86. Przedszkole Publiczne (Żegocin)

87. Przedszkole Publiczne (Żegocin)

88. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

89. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

90. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

91. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

92. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

93. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

94. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

95. Przedszkole Nr 50 (Warszawa)

96. SP (Słonecznik)

97. Przedszkole Publiczne (Bierdzany)

98. Przedszkole Publiczne (Bierdzany)

99. Przedszkole nr 106 im.Heleny Bechlerowej (Wrocław)

100. Przedszkole nr 106 im.Heleny Bechlerowej (Wrocław)

101. Przedszkole nr 106 im.Heleny Bechlerowej (Wrocław)

102. Przedszkole nr 106 im.Heleny Bechlerowej (Wrocław)

103. Przedszkole nr 3  (Andrychów)

104. PSP (Krysiaki)

105. Przedszkole Publiczne nr 1 im. Misia Uszatka ()

106. Przedszkole (Przecław)

107. Przedszkole (Przecław)

108. Przedszkole nr 1 ()

109. Szkoła Podstawowa (Uhnin )

110. Przedszkole nr 1 (Myszków)

111. Przedszkole nr 1 (Myszków)

112. Przedszkole nr 1 (Myszków)

113. Przedszkole nr 1 (Myszków)

114. Przedszkole nr 1 (Myszków)

115. PRZEDSZKOLE (SZTUTOWO)

116. PRZEDSZKOLE (SZTUTOWO)

117. Społeczna Szkoła Podstawowa (Droszkowo)

118. Miejskie Przedszkole nr 14 (Oświęcim)

119. Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 (Bolesławiec)

120. Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 (Bolesławiec)

121. Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 (Bolesławiec)

122. Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 (Bolesławiec)

123. Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 (Bolesławiec)

124. ZSP PP15 (Wisła Wielka)

125. ZSP PP16 (Wisła Wielka)

126. ZSP PP17 (Wisła Wielka)

127. ZSP PP18 (Wisła Wielka)

128. ZSP PP19 (Wisła Wielka)

129. ZSP PP20 (Wisła Wielka)

130. ZSP PP21 (Wisła Wielka)

131. ZSP PP22 (Wisła Wielka)

132. ZSP PP23 (Wisła Wielka)

133. ZSP PP24 (Wisła Wielka)

134. ZSP PP25 (Wisła Wielka)

135. ZSP PP26 (Wisła Wielka)

136. ZSP PP27 (Wisła Wielka)

137. ZSP PP28 (Wisła Wielka)

138. ZSP PP29 (Wisła Wielka)

139. ZSP PP30 (Wisła Wielka)

140. ZSP PP31 (Wisła Wielka)

141. ZSP PP32 (Wisła Wielka)

142. ZSP PP33 (Wisła Wielka)

143. Przedszkole nr 54 (Lublin)

144. Przedszkole nr 54 (Lublin)

145. Przedszkole nr 54 (Lublin)

146. Przedszkole nr 54 (Lublin)

147. Przedszkole nr 54 (Lublin)

148. Przedszkole nr 54 (Lublin)

149. Zespół Szkół, Przedszkole (Łękawica)

150. Przedszkole Miejskie Nr 163 (Łódź)

151. Przedszkole Miejskie Nr 5 (Olsztyn)

152. Przedszkole Miejskie Nr 5 (Olsztyn)

153. Przedszkole Miejskie Nr 5 (Olsztyn)

154. Przedszkole Miejskie Nr 5 (Olsztyn)

155. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

156. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

157. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

158. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

159. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

160. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

161. Przedszkole Miejskie nr 7 (Lubin)

162. Przedszkola Wojskowe nr 84 (Skwierzyna)

163. Przedszkole nr 15 (Koszalin)

164. Przedszkole nr 15 (Koszalin)

165. Przedszkole nr 15 (Koszalin)

166. Przedszkole nr 15 (Koszalin)

167. Przedszkole Samorządowe (Osiedle Niewiadów)

168. PRZEDSZKOLE NR 5 (ELBLĄG)

169. PRZEDSZKOLE NR 5 (ELBLĄG)

170. Przedszkole Nr 216 (Warszawa)

171. Sp 1 (Luboń)

172. PRZEDSZKOLE NR 16 (Koszalin)

173. PRZEDSZKOLE NR 16 (Koszalin)

174. PSP (Natolin)

175. Publiczne Przedszkole Nr 2, SP 1 (Pajęczno)

176. Przedszkols Samorządowe (Wodzisław)

177. Przedszkole nr 2 (Kórnik)

178. Samorządowe Przedszkole w Dydni (Dynia)

179. Samorządowe Przedszkole w Dydni (Dynia)

180. Samorządowe Przedszkole w Dydni (Dynia)

181. Przedszkole w Tarnawie Dolnej (Tarnawa Dolna)

182. Przedszkole w Tarnawie Dolnej (Tarnawa Dolna)

183. Przedszkole w Tarnawie Dolnej (Tarnawa Dolna)

184. Przedszkole nr 9 "Bajka" w Wyszkowie (Wyszków)

185. Przedszkole nr 9 "Bajka" w Wyszkowie (Wyszków)

186. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

187. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

188. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

189. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

190. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

191. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

192. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

193. Przedszkole Samorządowe nr 20 Białystok (Białystok)

194. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

195. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

196. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

197. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

198. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

199. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

200. Przedszkole Chabówka (Chabówka)

201. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu (Żywiec)

202. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu (Żywiec)

203. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu (Żywiec)

204. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu (Żywiec)

205. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

206. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

207. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

208. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

209. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

210. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

211. PRZEDSZKOLE NR1 W GOGOLINIE (Gogolin)

212. Przedszkole Turza (Turza)

213. Przedszkole Turza (Turza)

214. Przedszkole Turza (Turza)

215. Przedszkole Gminne w Świeszynie (Świeszyn)

216. Przedszkole Miejskie nr 39 w Sosnowcu (Sosnowiec)

217. Przedszkole Samorządowe nr1 im M. Konopnickiej w Zelowie (Zelów)

218. Przedszkole Gminne w Skibinie (Skibina)

219. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

220. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

221. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

222. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

223. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

224. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

225. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)

226. Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej w Warszawie (Warszawa)
   
facebook